ריצוף אבן טבעית

כל סוגי החיפויים ב'אבן אל-בר'

ריצוף הוא אלמנט חשוב ומרכזי בתחום עיצוב הפנים ולכן עליכם להקפיד להגדיר איזו אווירה הבית שלכם משדר. אם זו אווירה של טבע, אדמה, חמימות, ריצוף אבן טבעית יכול להיות הפתרון הנכון עבורך. מכיוון שהמרצפות מגדירות את האווירה המתקבלת בבית, והן יכולות לקבוע האם המראה יהיה טבעי חם או קר ויוקרתי, מודרני ואלגנטי, עירוני או כפרי וכד'. הריצוף הוא הבסיס של הבית ומשמש כרקע לרהיטים ולחפצים המפוזרים בחללי הבית.

ריצוף באבן טבעית היא אחת ההחלטות החשובות לאורך זמן!  כאן באבן אל-בר תמצאו את הריצוף שיתאים לבית, בחוץ ובפנים בכל שטח וכמובן לטעם שלכם ולתקציב.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  סוגי אבן טבעית לריצוף

  ריצוף אבן טבעית לבית

  יתרונות הריצוף מאבן טבעית לבית הינם בעיקר יתרונות עיצובים המאפשרים לסגנן את המראה הביתי בצורה ייחודית ויוצאת דופן. מעבר לכך מושג מראה טבעי בבית שלא ניתן לחקות בשום דרך אחרת. עם השנים אופיו של אבן הריצוף משתנה וכך גם המראה שלו. היתרון הגדול של ריצוף בחוץ מאבן טבעית נובע דווקא מן הפן הפונקציונאלי שלו.

  ריצוף אבן טבעית לגינה

  בעוד שריצוף סינתטי בגינה מהווה סיכון מה במקרים של גשם שכן הוא הופך לחלקלק, ריצוף העשוי אבן טבעית בגינה נותן מענה בדיוק לבעיה הזו. אבן טבעית סופגת את המים אשר מחלחלים לתוכה וכך למעשה איננה מהווה מכשול חלק ורטוב אשר מהווה סכנה לעוברים והשבים. כל תוצר של אבן טבעית הוא יצירה ייחודית של כדור הארץ, מה שהופך כל ריצוף ליחיד מסוגו. עוד ביתרונות אבן לריצוף ניתן למנות את האווירה היוקרתית שהוא יוצר וכן הקלות בה ניתן לחדש אותו.

  בחירה נכונה של אבן טבעית לריצוף

  בעת בחירת ריצוף אבן טבעית, חשוב לשים לב לפרקטיות של הריצוף ולא רק למראה שקרוב לוודאי היה תופס את המקום המרכזי במערכת השיקולים הנוגעת לבחירת ריצוף פנים. בחירת ריצוף נכונה תהפוך את שטח החוץ שלכם לנאה ומעוצב כך שיהווה תחרות של ממש לריצוף הפנימי. כאשר בוחרים ריצוף אבן טבעית חשוב להכיר את סוג האבן ואת תכונותיה כדי לדעת היכן בבית ניתן לשבץ אותה: ריצוף פנים, חיפוי חוץ, משטחי עבודה, סביבה רטובה וכד'. יתרונות הריצוף הטבעי הם היופי והמראה הטבעי בעל הטקסטורות המיוחדות. אבן טבעית נחשב לחומר יוקרתי העמיד לאורך זמן.

  ריצוף אבן טבעית

  אבן טבעית לריצוף – פרויקטים לדוגמה

  יתרונות בריצוף באמצעות אבן טבעית

  הריצוף קובע את האווירה ומשנה לחלוטין את פני החלל בו הוא מונח, לכן לכל בחירה יש משמעות גדולה. ריצוף מהווה חלק מהותי ובלתי נפרד מעיצוב ומראה הבית ולא בכדי ותופס חלק נכבד מכלל החלל ובכל מקום אליו נפנה. כיום, ישנו מגוון רחב של אבני ריצוף טבעית איתן ניתן להתקין ריצוף בקירות חוץ במידה ותחפצו בריצוף מאבן טבעית.

  כמובן, יש מי שמעדיפים להתקין ריצוף חוץ העשוי אבנים סינתטיות העשויות חומרים מלאכותיים, אך ההמלצה הגורפת היא ללא ספק לבחור בהתקנת ריצוף העשוי אבנים טבעיות בלבד. ריצוף בעזרת אבן טבעית היה נהוג לאורך שנים רבות נגלה שבראשית שנותיה היו כל רצפות הבתים זהות כיום בראשית המאה העשרים ואחת ניתן למצוא אלפי חומרים מסוגים שונים המתאימים לריצוף הבית

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'