בריקים מאבן טבעית

בריקים המיוצרים מאבן טבעית הם בריקים מגוונים במיוחד ואתם, הלקוחות, תוכלו להתאים אותם בדיוק לצרכים ולרצונות שלכםחברת 'אבן אל-בר' זיהתה את הביקוש הקיים בשוק לבריקים היוצרים מראה עדכני ומודרני לצד מראה כפרי ונוסטלגי.

סוגי האבנים

את הבריקים מייצרים ממגוון רחב של אבנים המנוסרות למלבנים במידות קטנות ולאחר מכן מעבדים אותן עד לקבלת המראה הרצוי לבית שלכם. בין מגוון הבריקים של 'אבן אל-בר' תמצאו בריקים מאבן גיר, בריקים מאבן חול, בריקים מכורכר, בריקים מאבן שיש, בריקים מאבן טרוורטין ועוד. את האבן ניתן לעבד למראה מיושן ועתיק או למראה מודרני ואלגנטי- לפי בקשת הלקוח.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  "מראה עדכני ומודרני לצד מראה כפרי ונוסטלגי. "

  אבן אל-בר

  בריקים מאבן טבעית

  מגוון אבנים מאבן טבעית

  בנוסף למבחר הקיים של סוגי האבנים, הבריקים מגיעים גם במגוון צבעים המאפשרים לכם להתאים את האבן לשאר המראה הכללי של החצר או הבית. בין הצבעים המוצעים תמצאו לבן מט, מבריק או מלוטש, אפור בהיר וכהה, צהוב, חום, שחור, אדום, גוון טבעי של חול ועוד.

  'אבן אל-בר' פיתחה את סדרת האבן הטבעית המתאימה למגוון רחב של שימושים, כגון: חיפוי אבן חיצוני, חיפוי פנים, חיפוי גדרות, חיפוי בריקים לסלון, ריצוף אבן טבעית חיצוני או פנימי, בניית קמין, יצירת פינות ברחבי הבית, חיפוי עמודים ,חיפויי קיר בסלון ועוד.

  אבן טבעית -אבן טרוורטין בגוון אפור

  דוגמאות מלקוחותינו

  רכישה ישירה מהמפעל

  אנו מזמינים אתכם להגיע אל המפעל ולהתרשם מכל סוגי הבריקים באופן אישי. במפעל תוכלו לקבל רעיונות והשראה לשימושים השונים לאבנים ולראות איך כל אבן משתלבת בתצוגה הבנויה בחצר המפעל. בנוסף, במפעל תוכלו להתייעץ עם אנשי הצוות המקצועיים שלנו ולהזמין אבנים בהתאמה אישית לפי מידה או סוג העיבוד המבוקש..

  אודותינו

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'