מה מסתתר מאחורי צמד המילים התמימות "אבן טבעית"?

אבן טבעית היא אבן בעיצוב אה-סימטרי אשר שימשה אדריכלים כבר מהאלף החמישי לפנה"ס ובשונה מהעיצוב המוכר מעוצבת בחיתוך "בלתי שווה" ומשתנה לאורך כל הקיר או החומה.

אבל… אל תתנו לשם התמים של חיפוי זה להטעות אתכם… על אף השם הקליל שלה, האבן הטבעית אינה מתאימה ומשתלבת בכל עיצוב ומהווה אתגר משמעותי בקרב אדריכלי הפנים במיוחד, לקוחות המבקשים קיר בריקים בשילוב אבן טבעית לקירות פנימיים מהווים אתגר אומנותי לא פשוט. אך התוצאה בעת עבודה מקצועית ויצירתית עולה על כל דימיון. העיצובים אותם תוכלו למצוא באבן אל בר בתחום עיצוב הפנים המשלב חיפוי אבן טבעית על חיפוי בריקים מעפילים על עיצובים רבים אחרים על אף האתגר המשמעותי שבשילוב זה.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  קיר בריקים מעוצב עם חלקי אבן טבעית

  עיצוב קיר בריקים בשילוב אבן טבעית בעת ביצוע מקצוע ומיומן שלו "מוציא" מהמבנה ו/או מהחלל אופי ייחודי המקנה מראה אדריכלי מרשים אל מול השהייה הנעימה והמהנה. הסיבה לכך שיש לנהוג בזהירות משנה בעת ביצוע עיצוב בסגנון זה הוא הסכנה שבכובד שלו, היתרונות המשמעותיים שלו אל מול הפרמטר הנ"ל הוא החמימות אותה הוא משדר בזכות העיצוב המשולב בבריקים מותאמים. עיצוב באמצעות בריקים המשתלבים באבן הטבעית מרככים את האבן ומעניקים לה צביון אישי ומזמין יותר. יתרה מכך, אדריכלים רבים, נוהגים לקוחות המבקשים לעצב את פנים העסק או הבית בחלקו באבן טבעית לשלב בה את אלמנט הבריקים, לצורך ריכוך העיצוב והאווירה.

  היכן מומלץ לשלב קיר בריקים בשילוב אבנים טבעיות?

  השילוב המומלץ של שני סוגי האבנים הללו, יכול לבוא לידי ביטוי גם בקירות הפנימיים וגם בחיצוניים, כלומר, גם באדריכלות הפנים וגם באדריכלות החוץ. אך כפי שציינו מעלה, ההמלצה בעת באמצעות אבן הטבעית, בתחום עיצוב הפנים תהא לשלב את בריקים מאבן טבעית לריכוך העיצוב. האבן הטבעית לבדה, מומלצת בעיקר לצורך חיפוי חומות בבתים פרטיים. חומות בעלות חיפוי אבן טבעית מעניקות מראה מלכותי-טבעי לחומה ואינן דורשות כל תוספת לריכוך. יחד עם זאת, ניתן למצוא בבתים פרטיים, מוסדות ועסקים, חומות וקירות חיצוניים של בניינים ובתים, עיצוב משולב אבן טבעית ובריקים.

  אבן אל בר תעניק לכם תכנון בהתאמה אישית ותגשים לכם את החלום בעבודה מדוקדקת ומדויקת, ברמת האיכות והנראות מהגבוהות ביותר בתחום האדריכלות לסוגיו השונים, עד למוצר המוגמר והמושלם.

  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'