בריקים

כל סוגי הבריקים

 חברת 'אבן-אל בר' וותיקה בתחום האבן והבריקים בישראל, המפעל שלנו הוקם בשנת 1988 וכל הזמן משתנה ומתחדש ומתאים את עצמו לצו האופנה. חיפוי באמצעות בריקים ואבנים, איך זה עובד? סוגי האבנים לחיפוי קירות מושפעים ישירות מהטרנדים האחרונים בעיצוב הבית. חברת אבן אל-בר פורצת דרך בחיפוש חומרים שיתאימו לטעם הישראלי, לצו האופנה ולצרכי הלקוחות שלנו.

סוגי חיפוי בריקים ב'אבן אל-בר'

באבן אל-בר הבינו את הרצון של הישראלים לחפות קירות בבריקים כמו באירופה. לכן, ברשותנו ליין גדול של בריקים לחיפוי קירות מפירוקים של מבנים עתיקים ממקומות שונים בעולם שנאספו בקפידה ויובאו אלינו למענה זה:

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  מקצועיות ללא פשרות

  כל הטרנדים החמים בעיצוב הבית

  חברת 'אבן אל-בר' משקיעה מאמץ רב במתן פיתרונות לכל לקוח לפי טעמו ולמימוש הגשמת בית חלומותיו.

  במעטפת השירות אפשר לרכוש את כל סוגי הבריקים ולקבל המלצות על בעלי מקצוע מומלצים וחומרים ליישום כך שתקבלו את כל השירות הנדרש במקום אחד.

  סוגי בריקים

  בריקים מפירוק

  בריקים מפירוק הם בריקים עתיקים שנוצרו מחיימר בעבודת יד ושימשו לבניית טירות ומבנים עתיקים אשר הזמן רק העשיר את המראה והיופי שלהם. שימושם בישראל חיפוי קירות חוץ, פנים, ריצוף חיצוני וחיפוי עמודים בעיצוב יוקרתי המשרה אווירה חמימה שמעניקה ניחוחות, רוגע ושלווה בבית.

  בריקים מפירוק

  בריקים מאבן טבעית

  בריקים מאבן טבעית מכינים ממחצבות טבעיות מבחר גדול של אבנים מרחבי העולם. את האבן אנו מנסרים לגדלים בעיבודים שונים, מסותתים, מכובסים מלוטשים ועוד. טקסטורת האבן יכולה להיות צפופה או מחוררת. בריקים מאבן טבעית הם בריקים מגוונים במיוחד וניתן להתאים אותם לפי בחירתכם.

  בריקים מאבן טבעית

  בריקים רטרו

  בריקים רטרו הם בריקים מחיימר בייצור חדש במפעלים מובילים בבלגיה וברחבי אירופה. מבחר בריקים רטרו עשיר ומגוון מאוד הן מבחינת מידות והן מבחינות טקסטורות וצבעים. הבריקים משמשים לחיפוי חוץ, חיפוי פנים ועמודים בסגנון מיושן או מודרני. בריקים רטרו יוצרים מראה כפרי, ומיוחד.

  בריקים רטרו

  צור קשר

  הזמינו ביקור בחנות המפעל שלנו