רעיונות לחיפוי קיר – חומרים וסוגיי חיפויים

גם טכנולוגיית הבנייה עוברת שדרוג מיום ליום ומביאות עמה התחדשות וסגנונות חדשים. הטכנולוגיות החדשות מאפשרות ליצור בניינים יציבים יותר, עיצובים חדשים שנראים טוב יותר מאשר בעבר, מציאות חדשה שבה הבניינים לא קורסים מאסונות טבע שונים.שיטת חיפוי קירות באבן הינה שיטה חדשה שפותחה מלימוד העבר, בה האדם היה בונה את ביתו באמצעות אבנים במו ידיו. במאמר זה נציג רעיונות לחיפוי קיר, חומרים וסוגי חיפויים שונים.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  חיפוי אבן חיצוני

  חיפוי קיר באבן בצדו החיצוני של המבנה מביא לנראות מודרנית ומעוצבת. פרט לכך, מבנה עם חיפוי מאבן הוא מבנה עמיד יותר בפני טמפרטורות קיצוניות, עמיד בפני רוחות וגשמים, ואפילו בפני השמש הקודחת. מבנים בעלי חיפוי אבנים פועלים כמו תרמוס, החום או הקור נשמרים בפנים הבית, בהתאם לסוג האבן.

  חיפוי אבן פנימי

  מודרניזציה חדשה בעידן עיצוב הפנים מציעה טפטים עם עיצוב של קיר מאבן. אך מדוע לעשות זאת אם אפשר לבצע חיפוי פנימי? חיפוי פנימי שומר על יציבות המבנה, שמירה על טמפרטורת הבית, קישוט נאה ויפה לבית. דמיינו את עצמכם יושבים על הספה בסלון מול האח כשלצדו קיר האבן, החום שנשמר בפנים ואינו דולף החוצה, כוס התה שמחממת אתכם בחורף, העוגייה של אימא ועוד.

  חיפוי אבן בחזית הבית

  חזית הבית היא הרושם הראשוני של כל אדם שעובר בסביבה. חזית מרשימה מזמינה את האורחים להישאר בבית, ואילו חזית מוזנחת מבריחה אותם בזה הרגע. חזית הבית צריכה להראות עמידה, מפוארת ובעלת נוי לעין.
  בנוסף, בחזית הבית בחלקה הפנימי אפשר לבנות אח על מנת להשרות אווירה חמה ונעימה בבית.

  חיפוי אבן ירושלמית

  אבן ירושלמית, אבן הקודש, אבן היסוד של שלושת הדתות הנפוצות בכלל העולם, אך האם זאת אבן אחת או מקבץ אבנים שונה? במקור, האבן נחצבה בירושלים, וזוהי אבן גיר שנחצבה ממספר מקורות בקרבת ירושלים. אך ישנם כמה אבני גיר שמרכיבים את המשפחה הזאת, ולכן היא נכללת בקטגוריית אבן ירושלמית. חיפוי קירות באבן ירושלמית מאוד נפוץ בישראל, וגם בחו"ל, אך חיפוי זה הוא היקר מכולן בגלל האיכות של האבן, והנוי שהיא מביאה אתה.

  ריצוף אבן

  כן, גם ריצוף אבן נחשף כחיפוי באמצעות אבן. הריצוף הוא פרט חשוב מאוד בבית שלפעמים אנו נוטים לשכוח את חשיבותו. ריצוף מאבן מביא מספר יתרונות עיקריים:

  • שמירת טמפרטורה – כלל אמצעי השינוי טמפרטורה כגון מזגן, קמין ועוד, הם מפזרים את החום בחלל החדר. הגוף העיקרי שסופג את החום הוא הריצוף, מכיוון שהוא מתפרס על כלל החדר, ועם החום מועבר אליו בקלות יותר משאר הגופים, אז אמצעי השינוי בטמפרטורה לא ממש את מטרתו כראוי.
  • נוי – ריצוף מאבן נמצא בדרך כלל מחוץ למבנה, אך העיצוב הפנימי שלו מהדר בצורה שונה ולא רגילה, צורה שהמון אנשים לא ניסו בעבר.
  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה

  סוגי בריקים לקיר חיצוני

  חיפוי גינות קטנות – האין כל המוסיף גורע?

  בכן, תלוי מה וכיצד מוסיפים. באבן אל בר תמצאו את אנשי המקצוע המנוסים והיצירתיים ביותר המתמחים במיוחד באבני חיפוי מכל הסוגים בעיצוב וחיפוי גינות קטנות במיוחד וסגנון גינות קטנות במיוחד לכדי יצירות אומנות. בגינות קטנות במיוחד, בנקל ניתן למצוא עמוסות בצמחייה מרובה ולעיתים רוויה מידי, תוספת חיפוי קירות חוץ, מאפשרת מניעת חוסר סדר זה על ידי יצירת מקומות הפרדה קטנים, המאפשרים עיצוב וסידור הגינה באופן אסטטי ומאורגן, המאפשר עבודה נוחה ונעימה בעת הטיפול בה וכמובן, שהייה מהנה ומראה תוסס ופורח, אשר יבליט את יתרונותיה.

  קל מאוד למצוא גינות אשר בעליהן משקיעים בהן רבות, עד שתנובתן מפיקה שפעת צמחייה אך אותו שפע בגינות קטנות במיוחד, מייצר, שלא בצדק, רושם של עומס וצפיפות, מראה אותו ניתן לפתור בקלות יחסית, תוך שימוש בטכניקות חיפוי בריקים שונות בעיצובים וסגנונות משתנים המותאמים במיוחד לגינות קטנות.

  אבן אל- בר מייצרת את כל סוגי החיפויים ועובדת עם כל סגנונות וטכניקות העיצוב הקיימות על פי בקשת הלקוח והתאמה אישית ללקוחות בתחומים השונים, הצרכים הסגנונות הרצויים ודרישות השטח – ייעוץ מקצועי אישי ופרטני לכל לקוח!

  אודותינו

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'