קיר בריקים בחדר שינה

מתגעגעים לטיול באירופה, לאווירה שחוויתם בלינה בבית מלון עתיק יומין. 

תחושה של מקום שעמד מלכת מלפני מאות שנים, המראות הנוסטלגיים, חדרי שינה מלכותיים לינה בטירה עתיקה ומפוארת, יש לכם אפשרות באמצעות בריקים להביא את אירופה הביתה. להעתיק את האווירה שחוויתם בחדר מעוצב בבריקים מלפני מאות שנים, להביא את האותנטיות אליכם לחדר השינה ע"י עיצוב ושימוש בריקים מפירוק.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  מהם בריקים מפירוק?

  בריקים מפירוק הם לבנים שיוצרו בשיטה עתיקה לפני מאות שנים ופורקו מבתים עתיקים באירופה, עברו טיפול של ניקיון והחזרתם למראה קסום אותנטי מדהים עם כל סימני ההתיישנות על הבריקים. בריקים מגיעים למפעלנו באשדוד עוברים חיתוך בהתאם לחלום המעוצב המתאים לכם ביותר והלבנים מוכנות להרכבה אצלכם בבית.

  עיצוב קיר בריקים בחדר שינה

  חיפוי קיר בריקים בחדר שינה מתחיל מכך שבוחרים את הקיר המתאים ליישום והדבקת הבריקים, אפשר לחפות בקיר בגב המיטה או בקיר הניצב מולו. הבחירה היא בעצם בקיר הדומיננטי ביותר בחדר.קיר מרכזי שמשדר עוצמה ומושך את העין.

  איזה בריקים מתאימים ביותר לחיפוי חדר השינה?

  בבחירת הבריקים המתאימים לי ביותר , אנו צריכים לשאול את עצמנו מספר שאלות שינחו אותנו באיזה בריקים נבחר כדי לקבל את החלום העיצובי שהשתוקקנו אליו, המראה הייחודי והאווירה שרצינו ליצור.

  מראה אירופאי 

  למראה אירופי אצילי שנלקח מטירה עתיקה נבחר בבריקים מפירוק. בריקים מפירוק מגיעים במגוון צבעים, בריקים מפירוק צהוב – בגוונים של בז' צהבהב, בריקים מפירוק ענתיק – בגוונים חמים של אדום חום, בריקים מפירוק עתיקים בגוון אפור שחור – בריקים דרמטיים עוצרי נשימה במראה הקסום.

  מראה מודרני

  למראה מודרני נבחר בבריקים בקווים נקיים, בסטריפים ישרים בגוונים של לבן אפור. למראה ייחודי וטבעי אפשר לבחור בבריקים מאבן טבעית בעלי טקסטורה מחוספסת, בגוונים חמים של בז' מוקה שמשדרגת את חדר השינה ויוצרת מראה נעים וחם ומחברת אותנו לטבע.

  מראה קלאסי פרובנס

  למראה קלאסי פרובנס נבחר בבריקים במראה אלגנטי בגוון לבן , בבריקים – רטרו בריקים שמיוצרים כיום במפעלים בבלגיה במראה חדשני עם נגיעות חמות בגוונים נעימים של לבן קלאסי לא בוהק. מלבד היתרון של הבריקים ליצור אווירה רומנטית אינטימית וחמה, הבריקים גם מבודדים מרעש, גם מהחדר החוצה וגם רעשים מהסביבה לתוך החדר. אבן אל-בר מפעל שמעבד אבנים טבעיות יבואני בריקים מפירוק ובריקים רטרו, מרכז חיפוי אבן ובריקים מהגדולים בארץ. במפעל מלאי זמין ועכשווי של מגוון הבריקים לסוגיו.

  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה

  סוגי בריקים לחדר שינה

  עיצוב חדר שינה עם אבן אל בר

  אתם מוזמנים אלינו לתצוגה הבנויה המדהימה ולאנשי צוות מנוסים שיכולים להדריך אתכם ולכוון אתכם ליצירת המופת שחלמתם עליה, ממגוון אפשרויות החיפוי שתשדרג ללא הכר, ותחולל פלאים בעיצוב ביתכם.

  אודותינו

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'