עיצוב מטבח באמצעות חיפוי אבן

אמנם אנחנו נמצאים שנים ארוכות לאחר תקופת האבן, אבל אי אפשר להתעלם ממה שקורה בחלל המטבח – חיפוי קירות המטבח באמצעות אבן.

תחום עיצוב מטבחים עבר שינוי ובשנים האחרונות ניתן להבחין בהשקעה רבה במטבח. אם פעם המטבח היה מקום שנועד אך ורק לבישול, הרי היום בעקבות תוכניות הבישול השונות תחום עיצוב מטבחים החל לתפוס תאוצה והתוצאה מרשימה מאד. הוספת אבן לחלל המטבח תהפוך את המקום למרשים יותר תוך הדגשת האווירה הביתית. היום ניתן למצוא שלל דגמים המשווים לחלל המטבח אווירה ביתית.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  סיוע של אנשי מקצוע

  התפתחות תחום עיצוב מטבחים גרמה לכך שניתן כיום להיעזר בשירותיהם של מעצבי פנים על מנת לשלב חיפוי אבן בחלל המטבח. היות וישנם סוגים שונים של אבנים, כל סוג מחייב התייחסות מיוחדת. מעצבי פנים יאמרו לכם כיצד האבן משתלבת בחלל המטבח, ואילו מומחים בתחום חיפוי אבן יכולים לסייע לכם בבחירת האבן המתאימה החל מאבן שחורה ועד למראה הטבעי. שילוב של שני אנשי מקצוע יוביל אתכם לעיצוב יפה של המטבח בשילוב אבן.

  עיצוב מטבחים באמצעות חיפוי אבן אי אפשר להוריד את העיניים

  כניסה לתוך חלל המטבח והתבוננות באבן מעניקה תחושה של הימצאות בתוך מבנה עתיק וחמים. התוספת של האבן הופכת את חלל המטבח לאלגנטי ומפואר, מה שמעיד על הטעם הטוב של האנשים המתגוררים בבית. כפי שכבר הזכרנו, היום אודות להתפתחות של תחום עיצוב מטבחים ניתן למצוא לא מעט אבנים בצבעים ובגדלים שונים שכל אחד מהם מעניק מראה אחר ויפה לחלל המטבח. מה למשל? ניתן למצוא קירות הכוללים בריקים מעוצבים, חיפוי באבן ירושלמית או קירות בחיפוי אבן בגוונים של אפור המזכירים סגנון אירופאי. הסגנונות השונים מאפשרים לכל אחד מאיתנו לבחור את האבן המתאימה.

  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה

  בעת הוספה של חיפוי אבן חשוב להביא בחשבון מספר דברים:

  •  מיקום: יש לדעת כי הקירות בבית שונים. כך למשל, הקיר בסלון אינו דומה לקיר המטבח או האמבטיה. קירות המטבח עשויים להתלכלך מכתמים של מזון ולכן חשוב לבחור חיפוי אבן שניתן לנקות בקלות.
  • חומר: כדאי לוודא כי ניתן להתקין על הקיר תשתית המיועדת לחיפוי אבן על מנת שלא יקרה מצב בו הקיר ידחה את החיפוי. מכאן יש לבדוק את החוזק של הקיר על מנת שהוא יוכל להחזיק את משקל החיפוי.
  • צבע או גודל החיפוי: כפי שהזכרנו קודם, היום ניתן לראות לא מעט חיפויים בצבעים ובגדלים שונים. במידה ואתם מתלבטים תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום אשר יסייעו לכם להתאים את החיפוי המתאים לבית.

  קרדיט על התמונות: Shane Byrd, Jeremy Levine

  אודותינו

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'