עיצוב מדורות גן ע"י בריקים וחיפויים

מדורות גן הן הלהיט של החורף הזה. בתים פרטיים, דירות גן ואפילו מסעדות הכוללות פטיו בחצר משתמשות בהן באופן קבוע, על מנת להשרות אווירה חמימה וייחודית. מדורות הגן בנויות ממבנה עשוי אבן או מתכת וניתן לשלב בהן בריקים מעוצבים המחפים אותן ויוצרים מראה קלאסי או יוקרתי יותר למדורת הגן ולגינה כולה.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  כיצד מדורות גן משדרגות את הבית?

  מדורה בגינה יכולה לשדרג כל גינה. ניתן לבחור מגוון רחב של עיצובים בהתאם לסגנון ריהוט הגן והבית כולו. הסגנונות נעים מסגנון באוהאוס מודרני ונקי, המגדיר מחדש את החללים השונים בגן ומשווה גם לגן רחב ידיים בעיצוב פשוט יחסית, להשרות אווירה חמה ואינטימית, כאשר אזורי ישיבה מקיפים מדורת גן אחת או יותר פזורות בו, ועד לסגנון קלאסי ויוקרתי דוגמת העיצוב האירופאי במאות הקודמות.

  יתרונות מדורות גן בגינה

  האש הבוערת ממדורת הגן ומעניקה תחושה של אש טבעית שמקורה בעצים למעשה בוערת בזכות מנגנון מבוסס גז,  בטיחותי ומותאם לתקנים הישראליים המחמירים. גם בית משפחה עם ילדים צעירים או הורים קשישים, ניתן להשתמש בנצרת הבטיחות על מנת למנוע הדלקה לא מכוונת של מדורת הגן על ידי הילדים או ההורים הקשישים. אין צורך להשתמש בכל חומר בעירה, והדלקת מדורת הגן פשוטה כמו הדלקת הכיריים במטבח.

  איך מעצבים מדורות הגינה

  ניתן לשדרג גם מדורת גינה זולה ופשוטה יותר באמצעות חיפוי בריקים מעוצבים. בריקים אלה יכולים לדבר עם השפה העיצובים של הקירות החיצוניים של הבית, מבנה שולחן האוכל או הריצוף בגינה, או אפילו להוסיף צבעים נוספים גם לעיצוב סולידי המבוסס על צבעי לבן או שחור. ניתן גם לעצב את הבית בצורה הפוכה, להתחיל מעיצוב מדורת הגן ולהוסיף לאחד הקירות החיצוניים בבית או במחסן הגינה חיפוי קירות מקצועי באותה השפה העיצובית של מדורת הגן.

  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה

  בריקים וחיפויים להשלמת השפה העיצובית גם בתוך הבית

  חיפוי באמצעות בריקים הפך לטכניקת עיצוב המאפשרת הגדרה של חללים שונים בבית. החל מהגדרת נישות שונות בחדר המגורים, חיפוי קירות המטבח בבריקים ועד לשימוש בבריקים בטקסטורות וצבעים שונים על מנת לעצב את מתחמי הישיבה בגינה. שימוש של אותם הבריקים ברחבי הבית משדרג את עיצובו, ומדגיש קו קיים בסגנון באוהאוס, סגנון כפרי, קו יוקרתי ומהודק או בית בסגנון קלאסי עתיק. צבעי הבריקים והשילוב של מספר חומרים וטקסטורות זה עם זה יוצרים מראה מרהיב ויד יצירתית ועין עיצובית יכולה להפוך את הבית לפסיפס מרהיב של חומר וצבע.

  אודותינו

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'