עיצוב בתים מפוארים בשילוב בריקים

עולם העיצוב מכיל מגוון רב של טרנדים חדשניים, חלקם חולפים במהירות ממש כפי שהם באו, וחלקם נשארים שנים רבות ומאפשרים לדיירים שכבר הכניסו את אותו טרנד ליהנות ממנו בכל יום מחדש.

אחד הטרנדים הבולטים שנכנסו לפני כמה שנים לעולם העיצוב הם – שילוב קיר בריקים, זהו טרנד שלא הולך להיעלם בקרוב מעולם העיצוב. בריקים נקראים בשמם העברי לבנים, אך לבנים מזכירים לנו בנייה ישנה של פעם, ואילו בריקים נשמעים חדשניים ומודרניים. הבריקים המדוברים מצטרפים למגמה השולטת בעולם העיצוב והיא החזרה של החומרים הטבעיים המשרים בחלל הבית בו הם מוצבים רוגע וחמימות, בדיוק כמו שכולנו רוצים בטריטוריה הפרטית שלנו.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  להכניס ניחוח נוסטלגי לחלל הבית

  בריקים עשויים מחומרים טבעיים והם משרים הרגשה נוסטלגית מעניינת השוברת את המראה המודרני הקלאסי. הבריקים הם למעשה לבנים אשר נמצאים בשימוש מזה שנים רבות, והם נחשבים לחומר החזק ביותר, ועובדה לכך הם המבנים הנוסטלגיים הישנים המוכרים לנו מאתרים בעלי חשיבות היסטורית. אומנם הלבנים המקוריות היו עשויות מחרס, אך כיום ניתן להשיג אותן במגוון רב של צורות, צבעים, גדלים, חומרים שונים וכו'. הבריקים המודרניים אותם משלבים בהליך עיצוב בתים, הינם עשויים מטכנולוגיה מיוחדת שהיא אפייה המקנה לבריקים חוזק ואת צורתם המיוחדת.

  הכירו את סוגי הבריקים

  לפני שניגשים למשימת עיצוב בתים פרטיים על ידי שילוב בריקים בחלל, חשוב להכיר את סוגי הבריקים הנפוצים בשוק במטרה לבצע את ההתאמה הטובה ביותר לחלל הבית ועיצובו. כיום ניתן למצוא מגוון סוגי בריקים, כאשר הסוג הראשון הוא בריקים חדשים המיוצרים במפעלים, והסוג השני הוא בריקים מפירוק שמפורקים מבתים ישנים או מטירות וארמונות באירופה ועוברים עיבוד. לבנים מיוחדות מטירות המיובאות לארץ יעניקו תחושה יוקרתית בחלל ולכן הן יתאימו לבתים המבוססים על עיצוב פנים יוקרתי. לעומת זאת, את הלבנים החדשות ניתן למצוא במבחר רב של טקסטורות , גדלים וצורות מיוחדות, ואף ניתן לבצע הזמנה בהתאמה אישית.

  איך בוחרים בתבונה בריקים לחלל הבית?

  ראשית, את הבריקים ניתן לחפות קיר אחד בודד דומיננטי בחלל כדי לקבל נגיעה מעניינת של נוסטלגיה בחלל. כמו כן, המבחר בשוק של בריקים הוא אינסופי וניתן למצוא מגוון רב של צורות וטקסטורות, ולכן כדי שלא ללכת לאיבוד, כדאי לעשות "שיעורי בית" ולעיין בקטלוגים שונים ומגזינים שבהם וודאי תראו עיצובים שונים בצורה חיה בבתים.

  • למראה אותנטי – העדיפו לבחור בריקים מלבנים שפורקו מטירות באירופה בעלי גוון כהה כדוגמת צבע חום. גוון כהה הוא נהדר למראה האותנטי המיוחד.
  • למראה קלאסי – העדיפו לבחור בריקים חדשנים ולא עתיקים בגוונים בהירים יחסית כדי שהבריקים ישמרו על קו אחיד בחלל.
  • למראה כפרי – יתאימו בריקים כהים המשרים חמימות בחלל, כאשר תוכלו לבחור בבריקים במראה מחוספס ואפילו מט כדי ליצור עניין בחלל.
  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'