חיפוי קירות על קיר גבס

רבים כיום נוהגים לעצב את חללי הבית באמצעות קירות גבס: אלה הם קירות נוחים וקלים לבנייה ועיצוב, ובאמצעותם ניתן לשדרג רבות את מראה החללים. את קירות הגבס לא חייבים להותיר ערומים, ניתן לחפות אותם באמצעות בריקים, אלה הן למעשה לבנים דקורטיביות לחיפוי קירות, הן לקירות פנים והן לשם חיפוי קירות חוץ.

משדרגים את מראהו של קיר הגבס

בין אם מדובר על חיפוי קירות פנים או כאלה הנמצאים בשטחים חיצוניים, בריקים אותם מניחים על קירות גבס, משדרגים רבות את מראם, הם נראים אלגנטיים ויוקרתיים ביותר, בעלי סגנון ועיצוב ייחודי ומרשים, והם מוסיפים לבית נופך מודרני וחדשני. אין שום חשש לעטר את הקיר מגבס או להדביק עליו סוגי חיפוי שונים, כיום הדבר קל יותר מתמיד, וקירות הגבס הינם פרקטיים במיוחד ומאפשרים לחלק את חללי הבית או להוסיף אלמנט דקורטיבי.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר




  אבן אל-בר

  חיפוי הוא גם פרקטי

  חיפוי קירות עשויים מגבס הוא לא רק אסתטי למראה, יש לו עוד יתרונות בולטים. את הקירות מחפים עם חומרי הגלם החזקים והעמידים ביותר, כך שהם ישמשו אתכם למשך שנים רבות. בנוסף, חיפוי הקירות יכול למנוע הופעתן של בעיות שונות כמו נזילות ורטיבות. משמע, באמצעות החיפויים, אנו יכולים לא רק לשדרג את מראה הבית והקירות אלא גם לפתור בעיות שונות.

  איך מדביקים את החיפוי?

  הדבקת בריקים על קירות גבס, איננה מלאכה של מה בכך. היא מצריכה הרבה דיוק, רצוי להיות גם בעלי ניסיון בתחום, והעבודה היא רבה. אולם, לא תמיד חייבים להשכיר את שירותיו של איש מקצוע על מנת להדביק את החיפוי לקיר הגבס, אם יש לכם זוג ידיים ימניות, תוכלו לעשות זאת לבד ולחסוך בהוצאות מיותרות.  בראש ובראשונה יהיה עליכם לבדוק את מספר הבריקים העומדים לרשותכם, על מנת שלא ייווצר מצב שלקראת סיום העבודה, תגלו כי חסרים לכם כמה.

  לאחר מכן יהיה עליכם לחתוך את הבריקים באמצעות מכשור מיוחד, אולם ניתן להזמינם חתוכים כבר מהמפעל. הצעד הבא – מציאת הדבק המתאים להדבקתם של הבריקים וסוף סוף אפשר להתפנות למלאכת החיפוי.  את הבריקים מתחילים להדביק מלמטה ובצורה ישרה או עד שמגיעים למעלה הקיר. יש לשים לב שהשורה התחתונה הראשונה, תהיה מודבקת באופן מושלם, שכן לדבר זה השלכות לגבי המשך העבודה. כל שאתם נדרשים לו הוא זמן פנוי וניסיון מועט בתחום השיפוצים. והיה ועל הדרך תתקלו באי אילו קשיים או בעיות, תמיד תהיו מוזמנים להתייעץ עם אנשי המקצוע המועסקים בחברה ולקבל מהם הנחיות.

  סוגי חיפויים – בריקים המשמשים לחיפוי קירות גבס, עשויים מסוגים שונים של אבנים, אותן מנסרים. לאחר עבודת החיתוך הן עוברות עיבוד וליטוש, או עד שמתקבל המראה המתבקש. ישנם בריקים העשויים מאבני כורכר, אבן חול, אבן גיר, משיש ועוד.

  חיפוי קירות על קיר גבס

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'