חיפוי קירות פנים

חיפוי קירות פנים ב'אבן אל-בר'

לחיפוי קירות פנים ב'אבן אל-בר' המבחר הוא עצום.  אנחנו מייבאים חומרים מכל קצוות העולם, החומרים אצלנו במלאי זמין וכמובן שאפשר להתאים את הבריקים והאבנים בהתאמה אישית וכמובן שהצוות באבן אל-בר יעזור לכם להגיע אל הקיר שעליו חלמתם.

אפשר לשלב בכל מיני סגנונות של עיצוב ואופי הבית. ישנם אבנים שבעיבוד מסוים מתאימים לסגנון כפרי ובאותה נשימה עם אותו סוג של אבן בעיבוד שונה אפשר להגיע לעיצוב מודרני חדשני כך שכל האפשרויות פתוחות.

מחפש הצעת מחיר לחיפוי קירות פנים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
  "חיפוי קיר פנימי באבן יוצר אווירה ייחודיות על כל הבית "

  אבן אל-בר

  אבן אל-בר

  חיפוי קיר מאבן או בריקים

  סוגי חיפוי קירות פנים

  חיפוי קיר פנימי באבן או בבריקים יוצר אווירה ואמירה מסוימת ומשרה ייחודיות על כל הבית, המראה העוצר נשימה של קיר פנימי מאבן טבעית לא דומה לשום חיפוי קיר אחר כמו טפט או צבע מיוחד, הייחודיות של קיר כזה שהוא מאוד אותנטי ומושך תשומת לב רבה. כך שרוב האדריכלים ומעצבי הפנים בוחרים להשתמש באלמנט חיפוי קירות אבן או בריקים בתוך הבית כחלק מהעצוב הכולל והמשלים להרמוניה ייחודית ומקורית.

  היכן לחפות קירות בחלל הפנימי של הבית

  איך יודעים איזה קיר לחפות ובאיזה חומר, גם כאן אין כללים זה יכול להיות קיר מעוצב בסלון, קיר מרכזי בפינת האוכל, קיר טלוויזיה, קיר בחדר שינה, במטבח, עמודים מרכזיים בבית, חדר אמבטיה ובעצם כל קיר שנמצא בבית הוא פוטנציאל לחיפוי באבן או בריקים.

  • חיפוי באבן טבעית – בחיפוי באמצעות אבן טבעית המבחר גדול הן מבחינת סוגי האבנים, כורכר, אבני גיר, טופו, צפחה ועוד. מבחינת טקסטורות וגוונים, שום מעצב על לא יוכל לחקות את המראה הייחודי של החומרים הטבעיים עם כל הייחודיות של כל סוג וסוג.
  • חיפוי בבריקים לקיר פנימי – גם כאן המבחר גדול, גם של סוג בריקים הגדלים וכמובן הגוונים מצבע לבן ועד הגוון הכהה ביותר.
  חיפוי קיר פנימי בודד

  סוגי אבנים לחיפוי קירות פנים

  דוגמאות מפרויקטים

  שאלות נפוצות

  איזה אבן מתאימה לעיצוב קירות פנים של הבית?    אם איזה אבן כדאי לעצב?    איזה בריק מתאים לסלון, פינת אוכל וכו'?

  כמובן שהתשובה שלנו שאין סוג מסוים של אבן או בריקים שמתאימים לפנים או חוץ, הכול תלוי בסגנון ובעיצוב שבחרנו לעשות, אבן גסה יכולה להתאים גם לעיצוב במעטפת הבית וגם לקירות פנים, אין כללים, הכול בהתאם לאווירה שרצינו ליצור לגוונים שמתאימים לנו בדיוק, לסגנון שרצינו להשרות בבריקים או באבנים.

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'