חיפוי קיר מטבח

חיפוי קירות מטבח באמצעות בריקים

חיפוי קיר למטבח באמצעות בריקים הוא פתרון עיצובי שהפך בשנים האחרונות לפופולארי מאד ואפשר למצוא אותו בבתים רבים ולא בכדי. אך רגע לפני שבוחרים את החיפוי ואת סגנון עיצוב הבריקים, כדאי לבדוק מספר אפשרויות שונות ולהשוות ביניהן. יש כיום לא מעט פתרונות והבחירה לא תמיד קלה. השוואה בין הלבנים השונים והתייחסות אל הסגנון העיצובי של המטבח כולו יעזרו בבחירה ויאפשרו לדיירי הבית ליהנות ממראה שלם, ממראה נכון והרמוני במטבח עצמו.

בואו אלינו למפעל של אבן אל–בר למבחר עצום של בריקים במבחר טקסטורות וצבעים ומרקמים ייחודיים במלאי זמין ועכשווי.

בריקים למטבח החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  בריקים למטבח
  "חיפוי קיר מטבח הוא אלמנט משלים ליצירת אווירה נעימה, מרשימה, כפרית וחמה. "

  אבן אל-בר

  חיפוי קיר מטבח משולב

  סוגי חיפויים למטבח

  חיפוי קיר בריקים למטבח

  אלמנט משלים לעיצוב מטבח כפרי

  המטבח כבר הפך לחלק בלתי נפרד משטחי המגורים, בחלל הבית כבר לא רואים את ההפרדה בין החללים בשטחי הבית שהיו עד לפני כמה שנים הכוונה היא, להפרדה בין קיר המטבח לסלון ופינת האוכל בקיר חוצץ עם דלת מחברת.

  כיום רוב הבתים מעוצבים בחלקים שמחוברים ללא קירות הפרדה כך שיושבים בסלון רואים את המטבח וכל השטח הופך לחלל אחד גדול, שמעצבים את המטבח לא ניתן להתעלם מהעיצוב הכללי והמטבח הופך לחלק בלתי ניתן להפרדה. רואים אותו והוא צריך להתחבר הן מבחינת גוונים וסגנון ליתר האלמנטים העיצובים בבית.

  בבית שמעוצב בסגנון כפרי השימוש באמצעות בריקים לחיפוי קיר מטבח הוא אלמנט משלים ליצירת אווירה נעימה, מרשימה, כפרית וחמה. ניתן ליישם את חיפוי הקיר בקיר מרכזי ודומיננטי ולחזור וליישם אותו בקיר נוסף כמו קיר מטבח מעל השיש וכך ליצור חיבור בין החומרים. באותו חלל האלמנט שחוזר על עצמו וללא צורך בערבוב חומרים נוספים באותו חלל.

  דוגמאות לחיפוי קיר מטבח

  חיפוי קיר למטבח מודרני

  חיפוי קיר למטבח מודרני עם סגנון עיצוב רטרו משתלבים נהדר יחדיו ויוצרים אפקט יפיפה ומרשים במיוחד. בסגנונות עיצוב מטבחים מודרניים המטבח מקבל חלק מרכזי ומשמעותי בעיצוב חלל כל הבית.

  באמצעות חיפוי אבן קיר ניתן לשדרג את מראה המטבח לסגנון עיצובי מודרני, ומיוחד. מטבח עם חיפוי קיר מודרני יאופיין בד"כ בטקסטורות חלקות, נקיות וישרות של חיפוי האבן.

  יתרונות רבים בחיפוי אחד

  הבריקים מכוסים לרוב בחומר מיוחד המגן עליהם מפני שמנים ולכלוך, כך הם שומרים על המראה שלהם לאורך זמן.

  חיפוי קירות המטבח מציעים לא מעט יתרונות. הבריקים משווים למטבח מראה חמים ונעים יותר והופכים את חלל להרבה יותר מסוגנן ומיוחד. ישנם בריקים בצבעים שונים ועם מגוון של טקסטורות, מה שהופך אותם למענה ייחודי, אותו אפשר לשלב בכל מטבח ובכל סגנון עיצובי.

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'