חיפוי קירות באבן טבעית

הבריקים הם לבנים חשופות בגדלים שונים המגיעים בסגנונות שונים של גוונים, מרקמים ועיצובים, אחד היתרונות המשמעותיים בעת עיצוב באמצעות חיפוי אבן טבעית באה לידי ביטוי כסגנון רטרו קלאסי המשפיע על העיצוב ומשווה מראה חם וביתי.

רבים נוטים להעניק לבריקים את השם אבן טבעית, וזאת, מאחר ואינה מאופיינת בגימור חלק ואיבוד כמו חומרי חיפוי קירות שכיחים ברוב בתי המגורים, המוסדות והעסקים. אחת הסיבות בגינן הבריקים הופכים פופולאריים ואהובים כל כך, מאופיינת ככל הנראה בהבדל שלה מהטיח והבטון "הקרים".

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  עיצוב חדרי אירוח וסלונים באמצעות בריקים

  חדרי אירוח וחללים, כמו סלונים וחדרי מגורים מרכזיים תפקידים לקבל את פני אורחי, ולא פחות חשוב מכך, את בני הבית השבים אליו. המודרניזציה הפכה את הבית בכלל ואת חדר המנוחה המשותף, הלוא הוא הסלון, בפרט למקום אשר איבד את אלמנט המשפחתיות שלו.

  האדריכלות המודרנית והאקטואלית ביותר מטרתה להשיב את המשפחתיות הזאת, לא פחות ולא יותר דרך עיצוב הקירות העוטפים את אותו החלל בדיוק כפי שתפקידה של התא המשפחתי ושל המשפחתיות עצמה הוא לעטוף כל פרט ופרט בה בחום ואהבה. זהו בדיוק המאפיין אותו מעניק עיצוב חיפוי אבן טבעית, הנקרא בשמו המקצועי והאדריכלי "חיפוי אבני בריקים".

  עיצוב מקלחת וחיפוי חדרי רחצה

  עיצוב חדר הרחצה אינו נופל בחלקו מהחשיבות של יתר חלק וחללי הבית, אחד הפרמטרים החשובים ביותר באזור חדר הרחצה הוא הקיר וזאת מאחר והפעילו במקלחת היא מבין הפעולות המרגיעות והאישיות ביותר במהלך סדר היום שלנו, הנדחקות לסגירת היום. תחושת החמימות והרומנטיות האופפת את חדר האמבטיה בסגנון עיצוב זה, מעניקות נגיעה מיוחד לעיצוב הכלל של חדר הרחצה והופכות אותו לחלק נפרד מהבית המעניק לכם אפשרות לנוח ולהציף את המחשבות בשלווה ורוגע, כאלה שקשה להגיע אליהן במהלך סדר היום העמוס.

  האווירה הנירוונית, המאפיינת את העיצוב הספציפי הזה, מחזירה את מלוא ההשקעה בעיצוב ומעניקה באורח פלא תחושה של יוקרה ויחד עם זאת חמימות ביתית שאין שנייה לה. עיצובים המתאימים במיוחד לעיצובים חמים לחדרי האמבטיה,  נבחרים בדרך כלל בגוונים החומים האגוזיים או הקרמיים להענקת שילוב יוקרה וביתיות.

  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה

  חיפוי אבן טבעית לבתי מלון ומרכזי נופש וספא

  חיפוי אבן טבעית בסגנון בריקים, בשילוב חיפוי פנימי מאופיינת במלונות ומרכזי נופש רבים ב עיקר במדינות אירופה. השילוב האדריכלי החם הזה מושפע מהסגנון ה "רומנסקי", של העת העתיקה אשר בא לידי ביטוי במבנים העתיקים והחדשים כאחד, ברוב המדינות האירופאית. השימוש בטכניקת חיפוי אבן טבעית, מושפעת מהסגנונות האדריכליים האירופאיים המסורתיים הללו ומהווים חלק נכבד גם מאדריכלות הפנים, במקומות כגון אלה וגם במבני מגורים פרטיים ועסקיים רבים, באזורי אירופה השונים.

  באבן אל-בר, מיטב סגנונות חיפוי באבן טבעית לכל צורך ומטרה. בין אנשי המקצוע, אנשי ייעוץ מעצבי פנים, אדריכלי פנים, אדריכלי חוץ ואנשי מקצוע מנוסים בתחום החיפוי והבידוד למבנים בקנה מידה משתנה.

  אודותינו

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'