חיפוי קירות אמבטיה

הנראות בביתנו היא אחד הדברים שהכי תורמים לאווירה ואם נקפיד לעצב את הבית בדיוק לפי טעמנו ודרישותינו, נזכה ליהנות מבית יפה, נוח ונעים, שכיף לבוא אליו וכיף לחזור אליו.

יש הרבה מאוד אפשרויות עיצוב ונתמקד הפעם דווקא בקירות האמבטיה, המקום שבו אנו מסירים מאיתנו את הלכלוך מהיום שעבר ומתכוננים ליום שאחרי. קירות חדר האמבטיה, מלבד קירות המטבח, הם מועדים לפורענות, מהסיבה שהמגע של המים והאדים עם הקירות עלול לגרום לבעיות. אבל אל חשש. יש פתרונות לחיפוי קירות האמבטיה מעולים, שתתפלאו לשמוע, אבל גם מסייעים מאוד מבחינה פרקטית ומאפשרים לשמור על הקירות של חדר האמבטיה שלכם יפים ונקיים לאורך זמן. עכשיו אתם וודאי שואלים את עצמכם על מה מדובר ואנו מתכוונים לפתרון של בריקים לחיפוי קירות האמבטיה.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  איך בוחרים בריקים לחיפוי קירות אמבטיה?

  בריקים לחיפוי קירות אמבטיה מאפשרים לכם ליהנות גם מנראות וגם מהגנה לקירות שלכם. יש בריקים מעוצבים במגוון דגמים, צבעים וגדלים והחוכמה היא לבחור בריקים מעוצבים שמתאימים לחלל חדר האמבטיה שלכם ושתואמים לטעמכם. מומלץ לבחור בחיפוי בריק לחדר האמבטיה ולהציב את הבריקים עד גובה של לא יותר מחצי מהקיר. בנוסף, כדאי מאוד לבחור רק בחיפוי קירות מקצועי מחברה אמינה כמו אבן אל-בר  שאתם מכירים וסומכים עליה ובכל אופן לא להדביק בריקים חדשים על חיפוי קיימים. בגדול, התשובה לשאלה איזה בריקים לחיפוי חדר האמבטיה לבחור היא פשוטה – תבחרו את הבריקים שהכי מתאימים לכם ונראים בעיניכם מושלמים וכמובן, גם משתלמים. לא צריך לקרוע את הכיס כדי ליהנות מבריקים יפים ועמידים.

  למי בריקים לחיפוי קירות אמבטיה מתאימים?

  התשובה היא: לכולם. בריקים לחיפוי קירות אמבטיה מתאימים לכל מי שרוצה להעניק לחדר האמבטיה שלו מראה אלגנטי יותר ומעבר למראה, גם הגנה טובה. כל מי שרוצה יכול להתקין בריקים באמבטיה וזו הזדמנות מצוינת להוסיף טאץ' אישי ולוודא שהקירות שלכם לא יתפסו עובש בלתי רצוי.

  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה

  להינות מחדר אמבטיה שנראה נהדר לאורך זמן

  בשורה התחתונה, בריקים באמבטיה זה פתרון מצוין גם מבחינת עיצוב וגם מבחינה פונקציונאלית ואם תרכשו את הבריקים שלכם מחברה אמינה כמו אבן אל-בר ותתאימו את סוג הבריקים, צבע הבריקים וגודלם לחלל חדר האמבטיה, תזכו ליהנות מחדר אמבטיה שנראה נהדר וממראה שנשמר לאורך זמן. עשו לעצמכם טובה ובואו לקבל הצעת מחיר ב"אבן אל-בר" ולפני שאתם משקיעים הון עתק בשיפוץ בבית ובפרט בחדר האמבטיה, תבדקו את האופציה של בריקים לחיפוי. אחרי שתראו את המחירים הנוחים אצלנו ואת התוצאות המעולות, תעשו בעצמכם את הבחירה כדי שתהיה ברורה. בחירה בבריקים לחיפוי אמבטיה רק באבן אל-בר!

  אודותינו

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'