חיפוי באבן ירושלמית

חיפו באבן ירושלמית עם 'אבן אל-בר'

כשאנו שומעים את המושג "אבן ירושלמית" נשמע שיש סוג אחד של אבן בשם זה, אולם לא כך הוא אבן ירושלמית היא שם כללי להרבה סוגי אבנים הנכללים במשפחה ענפה זו.

מקורה של אבן זו בירושלים ובסביבתה ובאזור הגדה המערבית , סוג האבן הוא אבן גיר קשה הנחצבת מתוך לב ההרים , גוונים רבים ושונים לה , מלבן לאפור, גוונים של בז' חולי זהוב ורוד בהיר לאדמדם, עושר של גוונים.

אנחנו כאן באבן אל בר עם ותק וניסיון עשיר כאן להגשים לכם את החזון ואייך שיראה העיצוב המיוחד שבחרתם וכיצד אתם מממשים את המראה המרהיב שתכננתם ולהפוך אותו מחלום למציאות קסומה בהתאמה אישית ומושלמת לצורכיכם. במפעלנו צוות מקצועי אדיב אמין ושירותי שמחכה לכם לחוויית קניה מהנה ונכונה בשבילכם.

מחפש הצעת מחיר לאבן ירושלמית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  "חיפוי אבן חוץ מגדיר את אופיו של הבית, באמצעותו הבית מקבל אמירה ייחודית ושונה"

  אבן אל-בר

  אבן אל-בר

  האבן הירושלמית משמעותה היום

  אבן הירושלמית משמשת לחיפוי קירות בבתים פרטיים או במבנים ציבוריים ובכך מנצלים את יתרונותיה בבידוד חום וקור ובבידוד רעשים כמו כן היא משמשת לריצופי פנים וחוץ. השימוש בחיפוי קירות או ריצוף באבן ירושלמית מאוד נפוץ בארצנו וגם חצה אל מעבר לים למקומות שגילו את היופי המשכר שהאבן מעניקה. אומרים "ירושלים 70 פנים לה", כך גם לאבן הירושלמית ניתן באמצעות עיבוד להפוך אותה כחומר ביד היוצר, לאבן במראה כפרי עתיק אצילי ומפואר באמצעות סיתות מתאים או להפוך את האבן למראה קלאסי מודרני מסודר בקווים נקיים ומלוטשים כך שהשמים הם הגבול וניתן לשלב את האבנים הירושלמיות בחלל הבית ולעצב קירות עם אמירה שמתאימה בדיוק לרושם וליוקרה שאתם רוצים לשדר.

  האבן הירושלמית בעידן המודרני

  האבן הירושלמית עברה מהפך מאבן ששימשה לבניה הפכה בעידן המודרני לאבן חיפוי מהממת ביופייה עם אפשרויות רבות ומגוונת לעיבודים בטכנולוגיה חדשה ומתפתחת. את המהפך הזה ניתן לראות בירושלים בבתים או במבנים היסטוריים שהאבן נחצבה עם פטיש ואזמל לבין הבניינים החדשים שחופו באבן בעיבודים ובטכנולוגיה חדשה. בירושלים צביון אחיד בבניה בחיפוי באבן ירושלמית או באמצעות בריקים. חוק מתקופת המנדט הבריטי שאומץ על ידי הרשויות בירושלים מחייבת בניה באבן ירושלמית ובכך שומרים על יופייה ואופייה הייחודי והמהמם.

  אבן ירושלמית לחיפוי

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'