חיפוי אבן לבניה קלה

בניה ארעית לא תמיד ויש לומר אפילו בדרך כלל אינם זוכים לתשומת לב מבחינה עיצובית, במיוחד לאור העובדה שעד לא מזמן הבניה הארעית הקלה הייתה פגיעה כל כך בעקבות החומרים הזולים והרגישים ממנה היא הייתה מורכבת.

כיום ניתן לצפות בטכנולוגיית בניה קלה מפותחת הרבה יותר אשר מאפשרת גם עיצוב פנים ועיצוב חיצוני איכותי ללא כל חשש. במיוחד בתחום המבנים היבילים, למשל בתחום משרדי המכירות הזמניים המוקמים לצד אזור הבניה בפתחן של שכונות או מתחמי משרדים, חשוב מאוד ליצור עיצוב בעל מראה מרשים בייחוד מפאת הריק ובמקרים רבים גם חוסר הסדר אשר שורר במקרים רבים באתרי בניה שכאלה, דווקא במקרים הללו חשוב לתת ללקוח ו/או ללקוח הפוטנציאלי את היכולת לקבל אווירה של מקצועיות, ביתיות ואפילו יוקרה.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  שיפור איכות הקירות ובידוד הקירות הפנימיים

  שיפור איכות הקירות עם החומרים החדשים של תעשיית הבניה הקלה תביא את איכות הבניה ואיכות העיצוב תשפיע באופן ניכר על מטרות העיצוב והיכולת לפנות מקום לעיצוב הפנים. מאחר שהחומרי

  גם איכותיים הרבה יותר, ישנו אלמנט נוסף של קלות העיצוב באמצעות פרטים ואפשרויות מתקדמות הרבה יותר מבעבר. חיפוי אבן למשל, הם אלמנטים שקשה היה לראות בבניה הקלה, במיוחד בתחום המבנים היבילים והמבנים הזמניים, מאחר שמדובר בתהליך עבודה מאסיבי עם פוטנציאל להרס הקירות הפנימיים.

  הבניה הקלה המתפתחת יצרה שילוב של גבס ובטון אשר מקלים ומשפיעים על מהירות הבניה אבל יחד עם זאת מביאים לפינוי זמנים לצורך השקעת המחשבה בנושא אדריכלות הפנים. עיצוב פנים באמצעות אריחי אבן, חיפוי בריקים אשר יביאו לרושם בעל השפעה ניכרת על הלקוחות והאורחים. במיוחד בעת בניית מבנים יבילים ומבנים ארעיים בעת בניית משרדי המכירות באתרי הבנייה.

  יצירת עיצוב בעל נראות יוקרתית תוך זמן קצר ואיכות ברמה גבוהה

  הבניה הקלה המחודשת יוצרת תוצאה מהירה הרבה יותר ויחד עם זאת, איכותית הרבה יותר מאשר הבניה שכללה גבס טהור, במבנים היבילים והזמניים בעבר. כאשר הבניה מהירה יותר ואיכותית יותר, קיים מקום לחשיבה נוספת על מראה המבנה מבפנים, אשר מאפשר יצירת אווירה חדשה ושונה לחלוטין מהמראה המעט כאוטי שמתרחש מחוצה לו. כאשר אנחנו מעוניינים לשווק נכס שנמצא בתהליכי נייר ומתמקמים באתר הבניה עצמו. יצירת אותו עולם חדש ושונה באמצעות הבניה הקלה וחיפוי אבן פשוט.

  המלצות על עיצוב בחיפוי אבן – לא הכל חייב להיות "מושלם"

  ציפוי וחיפוי אבן הוא תחום משתנה דינאמי. לעיצוב יוקרתי וייחודי, ניתן לבחור בעיצוב אה סימטרי על הקיר במראה משתנה שאינו חוזר על עצמו לכל אורך הקיר. מראה כזה ייצור ייחוד ויפנה תשומת לב לייחודיות העבודה והחשיבות על הפרטים הקטנים. עיצוב באמצעות תכנון אפליקציות ייחודיות בתחום העסקי בשונה מהעיצוב בלע הקו האחיד, יצר שינוי מחשבתי ותפיסתי באופן פסיכולוגי וכמעט אוטומטי. במיוחד בכל הקשור לעולם העסקים והשיווק , בעיקר במבנים מפרי הפיתוח של הבניה הקלה.

  כאשר האבן פגשה את הטיח – תחילתה של ידידות מופלאה

  הטיח, הבטון הקל והגבס הוא שילוב שיכול לבוא לידי ביטוי גם במבנים זמניים גם במבנים קבועים, כמו בבניית בתי פרטיים, קרווילות וקרוונים. אפשרויות הבידוד המתקבלות בעת שימוש עם חומרים אלה מאפשרים לנו ליצור עיצובים פנימיים ועל גבי המעטפת החיצונית ביתר קלות. עיצוב באמצעות חומרים וחיפויי אבן בשילוב בניה קלה בבתים ובמבנים משפיעים על המראה הביתי, וכמובן, הגדלה ושיפור האפשרויות לשיווק אפקטיבי של הנכס.

  המטרה הבאה היא להביא את הבניה הקלה למודעת ציבורית אשר תאפשר את הוזלתו של הדיור במדינת ישראל באחוזים ניכרים ולתרום לאפשרויות ואיכויות העיצוב הקלאסי בכל הקשור לאדריכלות החיצונות והפנימית. תעשיית הבניה הקלה אשר משתלבת באופן כה מוצלח עם חיפוי אבן לצורכי עיצוב וחיזוק הם הצמד המוצלח ביותר עד כה בטכנולוגית הבניה היבילה, הארעית והקבועה כאחד.

  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה
  בריקים אבני חיפוי לגינה

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'