התאמת וילונות לחיפוי אבן

וילון חם לעונה הקרה – יצירת מראה קליל אך חמים בעיצוב בריקים: בחרתם לעצב את הבית עם חיפויי אבן ובריקים? תוכלו לייצר אווירה חמה וביתית על אף המראה הקר לכאורה של האבן. קיימים בריקים וחיפויי אבן אשר פועלים בדיוק להיפך ויוצרים תחושה נוסטלגית וביתית.

לקוחות רבים, אינם מעוניינים לוותר על הוילונות אבל חוששים מתופעת העומס והכבדות ובמקרים רבים, חוסר התאימות שבין הוילון לבין חיפוי האבן. בחירת וילון אשר משתלב עם הגוונים והעיצוב הכללי של חיפוי האבן, יחד עם זאת, רצוי לבחור בוילונות בעלי אפליקציות או דוגמאות נוספות אשר ישברו את המוטיב הקבוע ויתנו ייחוד, אך לא חוסר תאימות בין הוילונות לבין חיפוי האבן. שבירת סגנון זה יכולה להתקיים תוך יצירת סגנון מקשר לאו דווקא עם החיפוי עצמו. שילוב הגוונים החומים בין קיר חיפוי האבן לווילון ויצירת קונטרה מותאמת על ידי בחירת אפליקציות בגוונים התואמים את צבע הריהוט למשל, שצריך לשבור אף הוא את גוון הקיר יביאו לשילוב חמים וקליל יותר.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  האם וילונות עלי כותרת יחד עם עיצוב בריקים ייצרו מראה כבד מדי?

  תלוי. בחללים קטנים ניתן לומר שכן, עיצוב בעל נוכחות כמו עיצוב באמצעות חיפוי אבן ותוספת של וילונות עלי כותרת אשר במקרים רבים משלבים מלמלות ועיטורים מפוארים, ייצרו בלבול ועומס בחלל. לעומת זאת בחללים גדולים בהם קיים הפרש מרחבי בין הקיר המדובר לבין החלון ישנה אפשרות ליצור התאמה מבלי להביא לתחושה כבדה ועמוסה מידי. עיצוב באמצעות וילון עלי כותרת בשילוב חיפויי אבן פנימיים צריך להיעשות בזהירות מרובה ומומלץ לשימוש בחללים גדולים יחסית מאחר ועשויים ליצור תחושה של חלל קטן ומצומצם יותר.

  וילון ובליבו אבן – יצירת מראה צימרי בשילוב וילון וחיפוי אבן

  החלום של רוב בני האדם הוא לחוש בתחושה של חופש ונופש באחוזים הניכרים של היום. עכשיו זה אפשרי. יצירת עיצוב צימרי באמצעות בריקים בגוונים חומים עמוקים ופיזור בריקים בהירים ייצרו תחושה של אתר נופש חמים ורומנטי.

  השתדלו לעצב קיר אחד דומיננטי בעיצוב בריקים ולא את כל קירות החלל, פעולה הפוכה תיצור החשכה והקטנה של החלל. בחירת הקיר הדומיננטי והרחב ביותר לסגנון זה ייתן בדיוק את אותה התחושה המבוקשת, תחושה של אתר נופש באמצע הסלון. שילוב הוילון בעיצוב זה מומלץ לבחור בסגנון תואם או ניטרלי ללא הברקות של הרגע האחרון.

  רבים מאיתנו נוטים לבחור מוצרים ופריטים לפי הרגש, מוצרים כמו מזון, טכנולוגיה, ביגוד, וכמובן פריטים לעיצוב הבית. השתדלו לפעול על פי התוכנית והקו העיצובי הכללי, השתדלו שלא להתפתות לפריטים מיוחדים וקורצים, אך כאלה שלא יתאימו בעליל לקו העיצובי הנבחר, בייחוד בעת שילוב חיפויי אבן או בריקים כחלק מעיצוב פנים הבית.

  התאמת וילונות לחיפוי אבן

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'