עיצוב גינה מושלם

הגינה מהווה חלק עיקרי ממראה הבית, לכן חשוב ומומלץ להשקיע בגינה שלכם לא פחות ממה שאתם משקיעים בביתכם, בין אם מדובר בטיפול בצמחים ובפרחים, השקיה, ניקיון הגינה ועוד…

אנשים אוהבים לעצב את הגינה בדרך שלהם והם גם מצליחים לעשות זאת ויש אנשים מצד שני שלא מתחברים לפן העיצובי ומעדיפים לקרוא למעצב גינות שירענן להם את הגינה ויוסיף אלמנטים שיעניקו חיים וירוק לגינה.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  מעבר לפן העיצובי ישנם עוד מספר יתרונות

  כשהגינה נקייה ומטופחת נעים יותר לשבת בה, בין אם זה אחרי יום עבודה להירגע, עם חברים, משפחה או סתם להביט בילדכם נהנים מהגינה, לכן חשוב לשים דגש למידת ההשקעה בגינה אחרת היא תאבד מחיוניותה.

  שילוב בריקים בחומת הבית להשלמת מראה הגינה – אלמנטים עיצובים לגינה מרהיבה. מעבר לאלמנטים העיצובים שכולנו מכירים כמו הפרחים, רהיטי גינה יוקרתיים, דשא מלאכותי ועוד… ישנו אלמנט עיצובי נוסף שמשדרג לא פחות את מראה הגינה ונותן לה קו עיצובי ייחודי והוא חיפוי אבן ובריקים לגינה, כשמו כן הוא- מחפה את הגינה באמצעות אבן.

  1. משפיע באופן חיובי על צמיחת הפרחים
  2. מגביר את חדירת המים לקרקע – יתרון לצמחים שמקבלים מים כך מונעים מהם להתייבש
  3. מניעת התזת בוץ בעת ההשקיה
  4. שימוש בחיפוי אבן עבור שביל הליכה, חניית רכבים, חיפוי לעציצים ועוד…
  5. איזון טמפרטורה- מאזן את טמפרטורת הקרקע בכך שבלילה יש בריחת חום וביום נוצרת מניעת התחממות.
  6. מגביל את האור ואת כניסת הגזים לקרקע וכך הוא מקטין את כמות העשבים הרעים
  7. יוצר שיפור לפוריות הקרקע.

  סוגי חיפויי קרקע

  לפני שאתם בוחרים לעצב את גינתכם באמצעות חיפוי אבן לגינה, בחרו את החיפוי האולטימטיבי עבורכם. ישנן 2 סוגים של חיפויי קרקע:

  • חיפוי אורגני – זהו חיפוי ידידותי לסביבה ובאמצעותו ניתן לשפר את מבנה הקרקע. כאשר חיפוי זה מתפרק, הוא מעניק לקרקע תוספת של חומר אורגני וכתוצאה מכך הלחות באדמה מוגברת וכך חומרי המזון חודרים לקרקע ונהפכים לזמינים עבורם. מומלץ שהחיפוי האורגני יהיה מתחת לעצי פרי – כך הפירות שנופלים על האדמה ייאספו, יירקבו כך ייהפכו במהרה לקומפוסט.
  • חיפוי אנאורגני – מדובר על חיפויים שלא עברו תהליך של בלייה, היתרון המרכזי בחיפוי זה הוא שהוא מחזיק מעמד למשך שנים רבות. החיסרון בחיפוי זה: יש הטוענים שחצץ וטוף מחממים את הקרקע  בקיץ ולעומת זאת חלוקי נחל מעכבים באופן משמעותי את גדילת הערער בעקבות הקרינה.

  חומרי איכות וחומרי בידוד כחלק מדרישות שילוב חומרי בנייה עתיקים

  אחת הדרישות בהן נדרש אדריכל לעמוד, בעת עיצוב חוץ בכלל ועיצוב חוץ בעזרת בריקים מפירוק טירות עתיקות בפרט היא דרישת התקן הבטיחותי. חברת אל בר עומדת בכל תקני הבטיחות והאיכות הנדרשים, הן בתחום תקן החומר והן מבחינת תקני העבודה ותהליכי העבודה.

  חברת אל בר מגשימה הגשימה ותמשיך להגשים עוד שנים רבות בעתיד חלומות עיצוב לעשרות ומאות לקוחותיה ומאמינה באמונה חסרת פשרות שכל חלום הוא בר הגשמה והשגה, יוצרת חלומות קונסטרוקציה ומראה שאפילו אבן (אחת פשוטה), תוך שימוש בדמיון והרבה כישרון, יכולה להיהפך למבנה פאר.

  בריקים לעיצוב הגינה
  בריקים מפירוק צהוב אדום לגינה
  בריקים מודרנים בגינה

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'