בריקים רטרו לעיצוב הבית

בריקים רטרו הם בין הבריקים הייחודים והמעניינים שמוצעים לכם על ידי חברת 'אבן אל-בר'. הבריקים מיוצרים מחמר טבעי ויש להם מגוון רחב של שימושים, ביניהםבנייה בתוך הבית, יצירת עמודים, קמין, פינות נוי ועוד, חיפוי חיצוני ,חיפוי פנימי וסוגי ריצוף שונים.

יתרונות הבחירה בבריקים רטרו

יתרון משמעותי של בריק רטרו הוא העמידות שלו, היציבות שלו והבידוד שהוא מספק, בידוד המאפשר בקלות לבחור בו כאבן חיפוי חיצונית וליהנות מוויסות טמפרטורה בבית ומהתמודדות מרשימה מול כל תנאי אקלים. הבריקים מגיעים במגוון גדלים, צבעים וטקסטורות שונות וניתן ליצור איתם שלל מראות שונים ברחבי הבית, החצר או הגינה.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  "בריקים בסגנון רטרו יוצרים מראה כפרי, מיוחד ומודרני ואף מאפשרים רמת אחידות גבוהה מאד בתוצאה הסופית "

  אבן אל-בר

  צבעי בריקים רטרו

  בריק רטרו מאפשר חופש גדול למעצב, לאדריכל או לבנאי הביתי: הן מבחינת הגיוון של האבן עצמה והן מבחינת היצע הצבעים והטקסטורות.

  הבריקים מגיעים בשלל גוונים הכוללים: צבע צהוב-חול טבעי, גווני אדום-שחור, גווני אפורים, גווני שמנת ולבן ועוד. את הבריק תוכלו לבחור לפי המראה הכללי הקיים בשאר החלל, או לעצב את החלל בהתאם לבריק הדומיננטי שבחרתם.

  בריקים רטרו לעיצוב הבית

  בריקים רטרו

  דוגמאות מלקוחותינו

  שירות ויחס אישי

  במפעל התצוגה של 'אבן אל-בר' תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב של אבנים ואף לקבל רעיונות והשראה נוספת לבנייה. צוות המפעל בקיא ומנוסה בעבודה עם בריקים וישמח מאד לספק לכם הכוונה מדויקת לדרכי העבודה עם הבריק, התאמת הבריק הספציפי לסוג העבודה המבוקשת, בחירת כמויות וסיוע בדרכי העבודה.

  אודותינו

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'