אבני חיפוי ובריקים

האפשרויות המתוחכמות בעולם הבנייה באות לידי ביטוי לא פעם באמצעות האפשרויות לתבל את הסגנון החדשני עם טעם (או לצורך העניין מראה) של פעם.

אחד העיצובים המפתיעים ביותר  היום, וזה שהיה עד לא מזמן בקשה ואפשרות חריגה במיוחד, הוא השילוב בין עיצוב נוסטלגי עתיק למראה יוקרתי ועשיר. בריקים מפירוק ממבנים עתיקים הם בקשה נפוצה בקרב לקוחות בעלי בתים פרטיים וניתן לחזות בעיצוב כאלה בעיקר באזורי צפון  הארץ, בתים גדולים המעוניינים להעניק למבנים שלהם מראה של אחוזה מלכותית ועתיקה, בסגנון ימי הביניים אך בשילוב סגנון קליל יותר המקנה למבנה נגיעה גם לעת החדשה.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  בריקים מפירוק – בטיחות אל מול ניחוחות העת הישנה

  האתגר בעיצוב חוץ, בשילוב בריקים של מבנים עתיקים הוא יכולת הבידוד שלהם, מדובר באבנים עתיקות שספגו וראו תקופות של מאות ולעיתים אלפי שנים, טכנולוגית הבידוד האדריכלית המתקדמת מאפשרת לשלב את החיפוי אבן המרהיב הזה עם טכניקות בידוד והגנה בפני פגעי מזג האוויר בשילוב חומרים מודרניים. על אף שלאורך המאות, פיתחו אדריכלי העבר טכניקות בידוד, שאפילו כיום קשה מאוד לשחזר, ההמלצה היא לא להסתמך  או לקחת סיכונים מיותרים, ולהוסיף עבודת חיזוק והגנה נוספת. באבן אל בר קיים סגנון עיצוב זה המשתלב בתקנים הבטיחותיים לצורך הבטחת בטיחות המבנה ורווח הדיירים בעת העבודה עם בריקים מפירוק של מבנים עתיקים.

  ייבוא אישי תוך ייעוץ עיצוב מקצועי בהתאמה אישית

  יש לכם טעם אנין וייחודי במיוחד? מעוניינים בעיצוב ייחודי ועתיק? אבן אל בר מקיימת קשרים הדוקים מול חברות שונות וארגונים המאפשרים ייבוא בריקים מפירוק טירות עתיקות. האבנים האותנטיות הללו, מאפשרות עיצוב במראה מקורי ומרשים במיוחד לעיצוב חיצוני בבתים הפרטיים ומומלצים לעיצוב חיצוני בבתים הפרטיים. שירות זה, הוא שירות אקסקלוסיבי בחברת אל בר ומוענק ללקוחות מועדפים. זהו ז'אנר יוקרה, המהווה מחלקה נפרדת ומשלב סגנונות לבעלי טעם ספציפי מאוד באדריכלות החוץ.

  חומרי איכות וחומרי בידוד כחלק מדרישות שילוב חומרי בנייה עתיקים

  אחת הדרישות בהן נדרש אדריכל לעמוד, בעת עיצוב חוץ בכלל ועיצוב חוץ בעזרת בריקים מפירוק טירות עתיקות בפרט היא דרישת התקן הבטיחותי. חברת אל בר עומדת בכל תקני הבטיחות והאיכות הנדרשים, הן בתחום תקן החומר והן מבחינת תקני העבודה ותהליכי העבודה.

  חברת אל בר מגשימה הגשימה ותמשיך להגשים עוד שנים רבות בעתיד חלומות עיצוב לעשרות ומאות לקוחותיה ומאמינה באמונה חסרת פשרות שכל חלום הוא בר הגשמה והשגה, יוצרת חלומות קונסטרוקציה ומראה שאפילו אבן (אחת פשוטה), תוך שימוש בדמיון והרבה כישרון, יכולה להיהפך למבנה פאר.

  בריקים מפירוק מבנים בזול

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'