איך מחליפים ריצוף בבית

החלטתם לשפץ את הבית? סיכוי סביר שאחד הדברים הראשונים שתרצו לעשות בזמן השיפוץ הוא להחליף את המרצפות בבית.

מרצפות ישנות בדרך כלל לא משתלבות עם העיצוב החדש של הבית, בוודאי אם מדובר בשיפוץ כולל של המבנה, בניית חדרים חדשים, פתיחה או סגירה של חללים ועוד. עלינו לזכור שמרצפות ישנות הרבה פעמים הן מלוכלכות, שבורות, סדוקות ועוד מגוון דברים שעלולים להציג מחזה לא נעים, ולכן אם אנחנו כבר נמצאים בשלב של שיפוץ הבית, אין טעם להשאיר את המרצפות הישנות ולכן עדיף להחליף אותן.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
  אבן אל-בר

  בחירה נכונה לריצוף הבית

  השאלה היא לאילו אריחים חדשים וכיצד. אנחנו יכולים להחליט שאנחנו מחליפים את המרצפות הישנות בשיש או ריצוף באבן טבעית, אז עלינו להסיר את המרצפות הישנות ולהתקין במקומן את החדשות. אנחנו יכולים גם לעשות לעצמנו את החיים, מעט יותר קשים, ובמקום המרצפות הישנות, להתקין פרקט. כאן יש את השיטה הנוחה והפשוטה של הדבקת פרקט על גבי המרצפות הישנות אך הבעיה היא שאם מדובר במרצפות לא ישרות אז הפרקט לא יהיה ישר או לחילופין להתקין את הפרקט באמצעות מסמור את התקנה צפה ואז עלינו לבצע את כל ההליך שהוא הרבה יותר מסובך וכולל הסרת המרצפות הישנות והתקנת הפרקט במקומו.

  ריצוף גרניט פורצלן – פשוט וקל

  אם אתם מחפשים דרך קלה להחליף ריצוף בבית וגם ליהנות מאריחים מעוצבים, עמידים וחזקים, אז עליכם לבחור באריחי ריצוף גרניט פורצלן. מדובר בחומר חזק ועמיד, שדורש תחזוקה מועטה ויכול להחזיק שנים רבות. מדובר באריחים שמגיעים בעיצובים ובסגנונות שונים, כולל עיצוב דמוי פרקט למי שמעוניין ליהנות מריצוף בעיצוב של פרקט בבית מבלי להתקין אחד כזה.

  אחד היתרונות הגדולים של אריחי גרניט פורצלן הוא אופי ההתקנה שלהם. מדובר על התקנה מאוד פשוטה. אין צורך לפרק את המרצפות הישנות, אין צורך לבצע יישור, כל מה שצריך זה להדביק את האריחים על גבי המרצפות הישנות. זה אומנם יצור גובה מסוים אך מצד שני זה יחסוך זמן ועלויות.

  על מנת למנוע מצב של רווחים של האריחים, מוטב לחבר ביניהם ולמרוח דבק אשר ימנע "חורים" בין אריח לאריח. כך לא ייכנסו מים או אבק, מה שיחזיק טוב יותר את האריחים וישמור עליהם לאורך זמן. שיטת ריצוף גרניט פורצלן נחשבת לשיטת הדבקה, היא זולה פי 2.5 מהחלפת ריצוף ונחשבת ללא פחות טובה ממנה. בין היתר בזכות העובדה שכיום משתמשים בדבקים ובשיטות הדבקה יעילות ואמינות. המלצה שלנו לפני שאתם מחליטים האם להחליף ריצוף או להדביק, תבחנו את שתי האופציות, אנחנו בטוחים שתגלו שהדבקת ריצוף ובפרט הדבקת אריחי ריצוף גרניט פורצלן יכולה להיות להתאים לכם. מדובר בשיטה יעילה, חסכונית, פשוטה ומהירה. עכשיו כל מה שנותר זה לבחור איזה סגנון אריחים תרצו להדביק.

  ריצוף בשילוב חיפוי קירות
  ריצוף אבן טבעית במבצע

  סוגי בריקים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'