אבן פראית

החיפוי הפראי הוא סגנון מיוחד של חיפוי אבן, שנפוץ בחיפוי מבני מגורים, בחיפוי גדרות, חיפוי קירות פנים, קירות חיצוניים ועוד.

השימוש באבני לקט בגדלים שונים, בצבעים שונים ובצורות שונות תוך שימוש במישקים משופעים ועקומים, נוכל לקבל מראה מעוצב ויפה הרבה יותר.

תוצאה: קיר אוטנטי בעל חזות פראית מיוחדת , מאבן מסוגננת ואיכותית שתוכלו להשיג באבן אל-בר במחירים ללא תיווך.

מחפשים אבני לקט פראית ?

נא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
  אבני לקט

  אבן פראית אבן אמורפית לריצוף או חיפוי

  למי שגר בעיר ורוצה אווירה של כפר , בית בסגנון כפרי מלא קסם ואותנטיות יכול לעשות זאת באמצעות שימוש בחומרים טבעיים בצורה הגולמית שלהם כמו אבנים טבעיות, שנאספות ממחצבות אבן. אבן שטוחה שיכולה לשמש לריצוף או חיפוי ללא התערבות בטכנולוגיה מיוחדת, שימוש במסורים או מכשירים כלשהם אלא לאסוף את האבנים כמו שהן נמצאות בטבע ולהשתמש בהם בצורה הכי פרימיטיבית שיש לריצוף או חיפוי כפי שעשו בעבר.

  האבן הטבעית נשארת כפי שהיא עם הגוונים המהממים שלה בצורה האמורפית שלה כמו שבנו בעבר עם כל היופי והאותנטיות וקסם שאף טכנולוגיה חדשנית לא תוכל לייצר. אם פעם היו בונים באבן הכי מקומית ונגישה , היום העולם פתוח לייבוא מכל מיני מקומות על הגלובוס אבנים בסגנון כפרי במגוון של טקסטורות וצבעים.

  חיפוי חוץ באבן פראית אמורפית

  תכנון ריצוף החוץ הוא חלק בלתי נפרד מתכנון הגינה, כניסות לבתים ושטחים שסובבים את הבית כולל אבני מדרך, מרפסות, ריצוף סביב בריכות עובר תהפוכות ושינויים בהתאם לטרנדים שהולכים ובאים ,טכנולוגיות שכל הזמן מחדשות ומתחדשות בהתאם לקו עיצובי שרוצים ליצור אך יש סגנון אחד שתמיד נשאר אהוב ופופולרי בקרב האוכלוסייה ומעצבי הפנים והחוץ הוא הסגנון הכפרי שנותן אווירה נינוחה חמה ושלווה ,אווירה של בית חם מזמין ומרגיע.

  כדי ליצור אווירה כזו של פעם של ישן, כפרי, נוסטלגי עם נגיעות קסומות שחודרות לנו ישר ללב אפשר ליצור באמצעות שימוש באבנים פראיות שנשמרות בצורה טבעית אותנטית שלהם בצורה אמורפית שנותנת אווירה כפרית נוסטלגית.האבנים במבחר ענק של גוונים וטקסטורות אצלנו באבן אל- בר במלאי זמין ועכשוי.

  סוגי אבן פראית

  דוגמאות מלקוחותינו

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'