אבן כורכר – עיצוב יוקרתי לבית

אבן כורכר מגיעה בשלל גוונים חמים המתאימים מאד לפנים הבית ומשתלבים היטב עם כל סוג ריהוט, הן עתיק והן מודרני. האבן עוברת עיבוד ייחודי בהתאם לדרישת הלקוח.  על מנת להשיג מראה מודרני, יש לבחור באבן כורכר מנוסרת בקווים ישרים. להשגת מראה כפרי, האבנים מכובסות ופינותיהן מעוגלות. ועל מנת להשיג מראה עתיק וגס, משתמשים באבן כורכר בסיתות טובזה.

כחלק ממגוון אבני החיפוי שמציעה חברת 'אבן אל-בר', תוכלו להנות ממגוון רחב של אבני כורכר המיועדות במיוחד למטרת חיפוי פנים בתוך חלל הבית.

מחפש הצעת מחיר לאבן כורכר?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
  "אבן מרשימה וייחודית לעיצוב"

  אבן אל-בר

   אבן כורכר מנוסרת 

  אבן כורכר מנוסרת היא הבחירה האידיאלית לצרכי חיפוי אבן במראה מודרני. את האבן ניתן לקבל אצלנו בשלל מידות, בהתאם לעיצוב הבית ולדרישות הספציפיות שלכם.

  האבן הסטנדרטית מגיעה ברוחב של 30 ס"מ ובעובי של 3 ס"מ אך ניתן לשנות הן את הרוחב, העובי והן את אורך האבן – לפי בקשתכם.

  אבן הכורכר הזו מתאימה לשימושים שונים כגון:

  • חיפוי חוץ
  • יצירת גדרות חיצוניים
  • חיפוי קירות דקורטיביים
  • יצירת מרקמים שונים בפנים או מחוץ לבית ועוד
  אבן כורכר מנוסרת
  אבן כורכר טובזה

   אבן כורכר טובזה

  אבן כורכר בסיתות טובזה היא אחת מסוגי האבנים הפופולריות ביותר שאנו בחברת 'אבן אל-בר' משווקים, היא אבן מגוונת ויפה אשר עוברת סיתות ידני מקצועי ומתקבלת במראה נקי ומסותת המתאימה לשלל שימושים.

  תהליך ייצור אבן כורכר טובזה

  את אבן הכורכר חוצבים מתוך סלעי הכורכר המוכרים לכולנו. את האבן מעבדים מתוך הסלע, מנסרים את קליפת האבן, מעצבים את מראה האבן מתוך החלק הגס והחיצוני שלה ויוצרים את הצורה הרצויה – מידות אקראיות של ריבועים לעיצוב מודרני או ריבועים באורך חופשי וברוחב של 30 ס"מ.

   אבן כורכר בגדלים משתנים

  מרקם אבני הכורכר הללו הוא מרקם משולב המכיל הן אבנים צפופות והן אבנים מחוררות. השילוב של מרקמי האבנים יוצר תוצאה מרשימה למראה ועמידה במיוחד. בנוסף, תוכלו ליצור מראה גס ומיוחד על ידי הוספת אבני כורכר בסיתות טובזה אל שילוב האבנים כדי ליצור טקסטורה בולטת נוספת. הכורכר מתאים לשימושי חיפוי אבן חוץ, חיפוי פנים, יצירת קירות דקורטיביים בתוך הבית ועוד.

  אנו בחברת 'אבן אל-בר' מציעים ללקוחותינו אבנים בגדלים משתנים כדי שתתאים לכל הצרכים שלכם. אבני הכורכר הללו מגיעות בגדלים אקראיים ולא אחידים על מנת ליצור מראה דקורטיבי, אופנתי וייחודי מאד.

  אבן כורכר בגדלים משתנים

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'