אבן מדרך

בעזרת אבני המדרך מגדירים אזורי הליכה נוחים עם ערך מוסף של צבע, עניין ופרקטיות. אבן מדרך משמשת כריצוף חיצוני כחלק מעיצוב הגינה במראה פראי טבעי, ניתן לרצף איתה שבילי גישה, משטחי ריצוף מעוצבים, מזרקות , טרסות, פינות ישיבה קסומות, בריכות מים וכל מקום בעצם שרוצים לרצף , במראה פסטורלי מעורר השראה.

אצלנו באבן אל בר מבחר גדול של אבני דריכה מלאי אופי בגוונים מרהיבים , נוחים לכל כיס ליצירת גינה מטופחת ומושקעת במיוחד!

מעוניינים הצעת מחיר לאבני מדרך?

נא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
  ריצוף חוץ אבן מדרך לגינה

  בעבר השתמשו במשטחי דריכה מתחומי ישראל בגוונים של האבן הירושלמית. כיום השוק פתוח לעולם – אנו מייבאים מספר רב של מדינות בעולם כך שהמבחר הוא אינסופי! הן של גוונים והן של המרקמים. כמו כן, גם ניתן גם למיין את הגדלים של המדרכים.

  אבן מדרך - ריצוף גינה

  מה הם אבני מדרך? אבני מדרך הם סלעים טבעיים מעובדים מסלעים גדולים שפורסים אותם לפרוסות בעוביים של 3 ס"מ ל 5 ס"מ.

  ההנחה של אבני מדרך היא פשוטה וזולה: מיישרים את האדמה ומניחים את אבני המדרך. אפשר להניחם בצפיפות ולמלא בינהם בטון וכך ליצור ריצוף שלם לגינה, או שאפשר להניח אותם במרווחים של מרחק של צעד אחד מהשני ובכך ליצור שביל דריכה בתוך הגינה שמשמש להליכה נוחה.

  אבן מדרך בזלת

  כמעט בכל בית שנבנה כיום בישראל יש מרפסת חיצונית ,ובבתי קרקע פרטים יש גם חצר עם גינה מטופחת שהם חלק מהתכנון של הבית. עוד בשלב התכנון המחשבה היא ליצור פינת חמד לאירוח ובילוי עם המשפחה לארוחות משותפות ומקום לשאוף אוויר.

  בבחירה באבן מדרך לגינה מקבלים ערך מוסף של יופי ,חמימות ומקום נעים לשהות בו. האבן אינה מחליקה וניתן להלך עליה בנוחות.

  אבן מדרך בזלת מאד פופולרית בשימוש בחצרות ובגינות, פינת ישיבה סביב המטבח החיצוני, אבני מדרך בזלת נחתכים מסלע בזלת בצורה הטבעית שלה, גווניה כהים והיא בעלת משטח עליון שטוח.

  ריצוף חוץ באבן מדרך בזלת היא בחירה עיצובית, לא שגרתית שמשדרת יוקרה ואסתטיקה.

  ריצוף חוץ אבן מדרך -דוגמאות מלקוחותינו

  צור קשר

  הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'