להתאים את הסורגים לקיר בריקים חיצוני

כיצד תתאימו את הסורגים לקיר בריקים חיצוני?

מתקיני הסורגים המובילים הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המאפשר להם להעניק לכם מענה לכל שאלה שרק עולה. בעוד ישנן שאלות בדבר סוג הסורג והעובי המומלץ, אחת השאלות העולות שוב ושוב היא דווקא השאלה בדבר הסורגים המעוצבים. כיום ניתן לבצע התקנת סורגים מעוצבים, כך שאין שום סיבה שלא לעשות זאת. יצרתם בעבר על קיר הבית שלכם חיפוי של בריקים ואתם תוהים איך ניתן לשלב את הסורגים על חלון בריקים? הנה כל המידע הנחוץ לכם:

ראשית: בוחרים ביד מקצועית

לפני הכל חשוב לדעת כי ניתן להתקין את הסורגים כמעט על כל החומרים. אם ברשותכם קיר בריקים המשולב גם סביב החלון אתם יכולים להיות רגועים: ניתן לבצע התקנת סורגים עליו. על מנת להוציא אל הפועל עבודה איכותית ואסתטית, חשוב לבחור לפני הכל בידיים מקצועיות. לא חסרים כיום מתקינים שקוראים לעצמם אנשי מקצוע, אך בפועל תחום ההתמחות שלהם אינו בסורגים. על כן, עשו בחירה מושכלת ונבונה בדבר בחירת איש המקצוע שלכם.

שנית: למה חשוב להתקין את הסורגים?

עוד לפני שתתבצע התקנת סורגים בבית או במשרד שלכם, חשוב להבין את החשיבות שלהם. עוד הרבה לפני שהסורגים יוכלו לתרום לכם עיצובית, הרי שהם תורמים לכם רבות בכל הקשור לאבטחת המבנה בו אתם גרים או עובדים. פריצות לבתים ולבתי עסק מתרחשות בכל יום והדרך שלכם למזער את הסיכויים לפריצה לאזור הפרטי שלכם היא באמצעות התקנה של סורגים איכותיים – קבועים או מתקפלים בהתאם לצורך ולאזור בו הם עתידים להשתלב.

התכתבות בין הבריקים ובין הסורגים?

אז איך משדכים בין קיר הבריקים ובין הסורגים? מאחר והם הולכים לחיות זה לצד זה, ומאחר וקיר הבריקים היה שם קודם, חשוב להתאים את הסורגים אל קיר הבריקים. איך עושים זאת? יוצרים דו שיח הרמוני היוצר התכתבות עיצובית בין כל אחד מהאלמנטים. ישנם אלו שרוצים להבליט את הסורגים וכך הם בוחרים בצבע בולט יותר שיבלוט מעל הקיר, בעוד ישנם אלו שרוצים להצניע את הסורגים וכך בוחרים בצבע בהיר יותר שנבלע בתוך הקיר. מתקין הסורגים ישמח להמליץ לכם על השילובים הטובים ביותר שייצרו בסופו של דבר נראות מחמיאהץ

איך ניתן לעצב באמצעות הסורגים

הימים בהם היה מוצע רק סוג אחד של סורג להתקנה אינם עוד! כיום ישנם סוגים רבים של סורגים המגיעים בחומרים שונים, צבעים שונים ועיצובים שונים. אם הייתם בטוחים כי רק קיר הבריקים שלכם יכול לתרום עיצובית, דעו כי ניתן להשמיש גם את הסורגים לטובת מלאכת העיצוב. סורג אלגנטי שישולב על קיר הבריקים יוכל להעניק נראות יוקרתית לבית שלכם! בחירת הסורג היא זו שתקבע את הנראות המתקבלת: כזו בעלת נוכחות גבוהה או כזו אלגנטית וצנועה יותר.