חיפוי קיר

חיפוי קירות

השימוש באבן לבניה מאז ומתמיד הייתה רלוונטית, בהיסטוריה חצבו מערות באבן או בנו בתים בסיסיים מאבן מקומית שהייתה באותה סביבה, כך שכל בית היה בנוי מאבן וטיט שהכינו הבנאים במו ידיהם.

חיפוי קירות בעיצוב אישי

כיום משמשת האבן בעיקר לחיפוי קירות וריצוף. יש הבוחרים לחפות את כל הבית באבן טבעית או באבנים מסוגים שונים, אבל רוב רובם של הבתים משלבים טיח עם חיפוי אבן, בריקים או אלמנט קישוטי אחר. כך שחיפוי קירות הוא מרכיב עיצובי ועניין של אופנה שמשתנה בהתאם לאווירה ולסגנון שרוצים ליצור בעזרתו.

כן גם חיפוי קיר זה עניין של עיצוב ואופנה שמשתנה בהתאם לצו האופנה ולטרנד החם ביותר. באבן אל-בר דואגים כל הזמן להתעדכן ולהתחדש בחומרים, טקסטורות ואבנים מרחבי העולם אותם אנו מתאימים בגדלים ובעיצובים לפי דרישת הלקוח וצו האופנה. אדריכלים ומעצבים בוחרים לשלב חיפוי אבן כאלמנט שמשדרג את המראה של הבית גם לעיצוב החיצוני של הבית וגם לעיצוב הפנימי.

חיפוי קיר חיצוני

לא רק שהאבן מוכיחה עמידות בפני איתני מזג האוויר לכל אורך ההיסטוריה, חיפוי קיר חיצוני היא דרך מצוינת של הוספת עניין וארכיטקטורה למבנה או לחלק ממנו. ניתן גם להשתמש באבן לחיפוי ספי חלונות, קמפינגים וחיפוי חומה, ריצוף חיצוני של חצרות או שבילי כניסה, ספי בריכה. בעזרת חיפוי הקירות החיצוניים אתה מלביש את הבית ומעטר אותו במראה מפואר שמתמזג עם יתר החומרים והצבעים בעיצוב הכללי. אצלנו ניתן למצוא חיפוי מתאים לצורך זה. המקצועיות והניסיון שרכשנו עם השנים הכשירו אותנו לייעץ לכם מתוך מגוון עצום בבחירת המוצר  המתאימים ביותר לבית החלומות שלכם בתפאורה מושלמת.

חיפוי קירות פנים

חיפוי קירות מקצועי

למה לקשט את קירות הבית או המשרד עם אבן טבעית או בריקים? כי הם פשוט מדהימים! בעזרת חיפוי הקיר ניתן לשנות חדרים שלמים מחדר קר לחדר חמים עם אווירה נעימה ומזמינה.

החיפוי יכול להיות בסלון בקיר טלוויזיה או בחדר שינה, חדר אוכל, מטבח בעצם אין מקום בבית שלא ניתן לחפות באבן טבעית או בבריקים. החיפוי בלבנים יכול לשנות את כל תפיסת הבית.

בקלות אפשר להפוך אבן למראה מודרני חדשני בעזרת עיבוד מתאים או למראה כפרי פראי. באבן אל-בר המבחר גדול ומגוון של חיפוי קירות מאפשר לכם להכניס לביתכם חומרים טבעיים וליהנות מהיופי שבטבע ששום אומן לא יוכל לחקות.

סוגי האבנים המשמשים לחיפוי קירות פנים הם:

  • כורכר
  • אבני גיר
  • אבן טרוורנטין
  • צפחה
  • אבן חול
  • בזלת
  • טופו ועוד.

כמובן שההתמחות שלנו היא גם בבריקים. בריקים מאבן טבעית, בריקים מפירוק, בריקים רטרו. מבחר ענק של ריצופים וכן חיפוים בהזמנה אישית. אתם מוזמנים אלינו לתצוגה מפוארת של אבנים ובריקים. אנחנו כאן להקשיב לכם ולעזור לכם לשדרג את ביתכם ולהשביח אותו.

חיפוי קירות מקצועי
דורג על ידי מיכל שוורצמן
5

אנו מזמינים אתכם לבחור מתוך קטלוג האבנים העצום שלנו לפרויקט השיפוץ הבא שלכם!