בריקים ענתיק

בריקים ענתיק - כל סוגי הבריקים ענתיק באבן אל בר

בריקים ענתיק הם בריקים יפהפיים שפורקו מבתים עתיקים ונועדו ליצור בביתכם מראה מעט מיושן, קלאסי ועתיק.

בריקים ענתיק

הבריקים הללו מגיעים במגוון צבעים וניתן ליצור איתם שילובים נפלאים כדי לשוות לפינה אחת בבית, או אפילו לכל הבית כולו, מראה מלכותי ומרשים, המזכיר טירות קטנות באיטליה או סמטאות ציוריות בכפרים באירופה. הבריקים הפכו בשנים האחרונות לפתרון חיפוי יפהפה, המשווה לכל מבנה מראה מיושן ובעיקר גם עתיק יותר.

בעוד שבעבר הם היו פופולאריים בעיקר באירופה, הרי שלאחרונה הם נהפכו למבוקשים מאד גם בקרב הקהל הישראלי ולא בכדי .בריקים ענתיק כחיפוי לקירות החיצוניים של הבית או לקירות הפנימיים מעניקים מראה קלאסי, משתלבים נהדר לצד האלמנטים האחרים שבו, יוצרים תחושת חמימות נעימה ומציעים מענה עמיד, איכותי וחזק מאד, כזה שנותר לאורך שנים ארוכות.

בריקים לחיפוי

בריק ענתיק הוא בריק אשר מיובא כלבנה מארצות שונות, וצוות המפעל באבן אל-בר מנסר אותה למידות סטנדרטיות ואף מידות מיוחדות לפי בקשת הלקוח.  הבריקה יכול להגיע במספר צבעים ואף בכמה מידות לבחירת הלקוח. הבריק הענתיק מגיע בגוונים אדמדמים חמים ועשירים, גווני שמנת או אפור, בריקים בצבע חול למראה טבעי במיוחד, ואף בריקים המשלבים מספר גוונים שונים ביניהם על מנת להעצים את מראה הענתיק

בריקים בהתאמה מלאה

בריקים ענתיק כחיפוי יכולים לספק מענה לצרכים שונים: הם יכולים לשמש כקישוט לקיר החיצוני של הבית, הקיר החזיתי הבולט, הם נפלאים לסלון ואפילו לפינות שונות ברחבי הבית. הבריקים מגיעים בגוונים שונים, לרוב גוונים חומים או אדמדמים ואפשר להתאים אותם באופן מדויק למידותיו של הקיר. ישנם גם בריקים ענתיק בגווני שמנת ואפילו בגווני אפור, בריקים בעלי מראה טבעי לחלוטין המוסיפים יופי נהדר לחלל כולו.  

ליהנות מלא מעט יתרונות

לבריקים יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע הם מבוקשים כל כך. ראשית, ניתן להתאים אותם למידות הקיימות על פי בחירתו ורצונו של הלקוח. הם יכולים להתאים לקיר גדול מאד וגם לפינות קטנטנות כתוספת. יתרון נוסף הוא המראה הטבעי שלהם. רבים מעוניינים לעצב את ביתם בסגנון כפרי וחמים יותר.

מעבר לרהיטים שהם בוחרים לבית, הם מחפשים אלמנטים נוספים שיעזרו להם להשיג את המראה הטבעי בו. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הבריקים בעלי מראה נהדר, מראה שמקפיץ את העיצוב הקיים ומוסיף יופי קלאסי מיוחד.

מעבר לכך, אפשר למצוא כיום שפע של גוונים וטקסטורות לבריקים. הגוונים רבים, הטקסטורות שהן אלו שמצליחות לשנות את המראה הקיים ולהוסיף לאווירה הן מגוונות ומיוחדות מאד וכך גם הגדלים של הבריקים. הם יכולים להגן על הקיר, לשמש כחיפוי מושלם, אבל הם הרבה מעבר לכך. הם אלמנט עיצובי מושלם שמתאים לכל סגנון עיצובי ולכל מבנה, אלמנט מרהיב ביופיו.

התאמה נכונה של הבריקים למבנה הקיים

כדי ליהנות מיתרונותיהם הרבים חשוב לבחור נכון. חשוב להתאים את הבריקים למבנה הקיים, תוך הגדרת הצרכים והתייחסות לעיצוב השולט. את כל אלה אפשר לעשות בעזרתם של המומחים בתחום ותוך בחינת אפשרויות שונות של בריקים ענתיק. 

כתובת המפעל: רח' המתכת 17, א.ת צפוני אשדוד

טלפון: 08-8535643

פקס: 08-8566352

דוא"ל:  elbar@el-bar-stone.co.il

במפעלנו שפע דגמים נוספים של בריקים מהם תוכלו להתרשם על מנת ליצור שינוי בבית שלכם, צרו קשר עוד היום!

תודה! הודעתך התקבלה

במפעלנו שפע דגמים נוספים של בריקים מהם תוכלו להתרשם על מנת ליצור שינוי בבית שלכם, צרו קשר עוד היום!