בריקים מאבן טבעית

בריקים המיוצרים מאבן טבעית הם בריקים מגוונים במיוחד ואתם, הלקוחות, תוכלו להתאים אותם בדיוק לצרכים ולרצונות שלכםחברת 'אבן אל-בר' זיהתה את הביקוש הקיים בשוק לבריקים היוצרים מראה עדכני ומודרני לצד מראה כפרי ונוסטלגי.

סוגי האבנים

את הבריקים מייצרים ממגוון רחב של אבנים המנוסרות למלבנים במידות קטנות ולאחר מכן מעבדים אותן עד לקבלת המראה הרצוי לבית שלכם. בין מגוון הבריקים של 'אבן אל-בר' תמצאו בריקים מאבן גיר, בריקים מאבן חול, בריקים מכורכר, בריקים מאבן שיש, בריקים מאבן טרוורטין ועוד. את האבן ניתן לעבד למראה מיושן ועתיק או למראה מודרני ואלגנטי- לפי בקשת הלקוח.

מבחר בריקים החל מ- 100 ₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר
"מראה עדכני ומודרני לצד מראה כפרי ונוסטלגי. "

אבן אל-בר

בריקים מאבן טבעית

מגוון אבנים מאבן טבעית

בנוסף למבחר הקיים של סוגי האבנים, הבריקים מגיעים גם במגוון צבעים המאפשרים לכם להתאים את האבן לשאר המראה הכללי של החצר או הבית. בין הצבעים המוצעים תמצאו לבן מט, מבריק או מלוטש, אפור בהיר וכהה, צהוב, חום, שחור, אדום, גוון טבעי של חול ועוד.

'אבן אל-בר' פיתחה את סדרת האבן הטבעית המתאימה למגוון רחב של שימושים, כגון:חיפוי אבן חיצוני, חיפוי פנים, חיפוי גדרות, חיפוי בריקים לסלון, ריצוף חיצוני או ריצוף פנימי, בניית קמין, יצירת פינות ברחבי הבית, חיפוי עמודים ,חיפויי קיר בסלון ועוד.

בריקים מאבן טבעית

ריצוף אבן טבעית

אם זו אווירה של טבע, אדמה, חמימות, ריצוף אבן טבעית יכול להיות הפתרון טוב, מכיוון שהמרצפות מגדירות את האווירה המתקבלת בבית והן יכולות לקבוע האם המראה יהיה טבעי או קר ויוקרתי, מודרני ואלגנטי, עירוני או כפרי וכד'.

הריצוף הוא הבסיס של הבית ומשמש כרקע לרהיטים ולחפצים המפוזרים בחללי הבית: הסלון, המטבח, חדר השינה, האמבטיה ועוד.

הריצוף קובע את האווירה ומשנה לחלוטין את פני החלל בו הוא מונח, לכן לכל בחירה יש משמעות גדולה. ריצוף מהווה חלק מהותי ובלתי נפרד מעיצוב ומראה הבית ולא בכדי ותופס חלק נכבד מכלל החלל ובכל מקום אליו נפנה. כיום, ישנו מגוון רחב של אבני ריצוף טבעית איתן ניתן להתקין ריצוף בקירות חוץ במידה ותחפצו בריצוף מאבן טבעית.

כמובן, יש מי שמעדיפים להתקין ריצוף חוץ העשוי אבנים סינתטיות העשויות חומרים מלאכותיים, אך ההמלצה הגורפת היא ללא ספק לבחור בהתקנת ריצוף העשוי אבנים טבעיות בלבד. ריצוף בעזרת אבן טבעית היה נהוג לאורך שנים רבות נגלה שבראשית שנותיה היו כל רצפות הבתים זהות כיום בראשית המאה העשרים ואחת ניתן למצוא אלפי חומרים מסוגים שונים המתאימים לריצוף הבית.

עיצוב באמצעות אבן טבעית

באבן טבעית יש מגוון רחב של יישומים כאבן חיפוי, אבן לריצוף מדרכות, ריצוף כבישים וחיפוי קירות מעוצבים, שימוש באבן טבעית יכול להפוך כליל את מראהו של מבנה או אזור מסוים, להפוך אותו ממוזנח ונטוש לזוהר ומלא חיים.

 מקור אבן הטבעית

ריצוף מאבן טבעית הוא למעשה גושי אבן ענקיים הנחצבים מן הסלע ומנוסרים לאריחים בגדלים שונים העוברים עיבודים שונים.

נהוג לחלק את האבן הטבעית המשמשת לריצוף לשלושה סוגים עיקריים:

  1. סלעי יסוד, כמו למשל גרניט או בזלת
  2. סלעי משקע, כמו אבן הגיר הפופולארית בארץ
  3. אבן שכבות, כמו שיש ואבן צפחה.

בעולם הריצוף מקובל לחלק את האבנים הללו על פי מקורן הגיאוגרפי, כמו למשל – אבן מצפה, אבן חברון או אבן קבטיה וכמובן על פי שמות מסחריים.

 ריצוף אבן טבעית לבית

יתרונות ריצוף מאבן טבעית לבית הינם בעיקר יתרונות עיצובים המאפשרים לסגנן את המראה הביתי בצורה ייחודית ויוצאת דופן. מעבר לכך מושג מראה טבעי בבית שלא ניתן לחקות בשום דרך אחרת. עם השנים אופיו של אבן הריצוף משתנה וכך גם המראה שלו. היתרון הגדול של ריצוף בחוץ מאבן טבעית נובע דווקא מן הפן הפונקציונאלי שלו.

 ריצוף אבן טבעית לגינה

בעוד שריצוף סינתטי בגינה מהווה סיכון מה במקרים של גשם שכן הוא הופך לחלקלק, ריצוף העשוי אבן טבעית בגינה נותן מענה בדיוק לבעיה הזו. אבן טבעית סופגת את המים אשר מחלחלים לתוכה וכך למעשה איננה מהווה מכשול חלק ורטוב אשר מהווה סכנה לעוברים והשבים. כל תוצר של אבן טבעית הוא יצירה ייחודית של כדור הארץ, מה שהופך כל ריצוף ליחיד מסוגו. עוד ביתרונות אבן לריצוף ניתן למנות את האווירה היוקרתית שהוא יוצר וכן הקלות בה ניתן לחדש אותו.

בריקים מאבן טבעית
בריקים מאבן טבעית
בריקים מאבן טבעית

רכישה ישירה מהמפעל

אנו מזמינים אתכם להגיע אל המפעל ולהתרשם מכל סוגי הבריקים באופן אישי. במפעל תוכלו לקבל רעיונות והשראה לשימושים השונים לאבנים ולראות איך כל אבן משתלבת בתצוגה הבנויה בחצר המפעל. בנוסף, במפעל תוכלו להתייעץ עם אנשי הצוות המקצועיים שלנו ולהזמין אבנים בהתאמה אישית לפי מידה או סוג העיבוד המבוקש..

אודותינו

צור קשר

הזמינו ביקור במפעל התצוגה של  'אבן אל-בר'