כיצד לבחור בריקים לחיפוי קירות הבית

בריקים לחיפוי קירות הבית

זה זמן רב שאתם חולמים על עיצוב בסגנון אחר, להפוך את חדר המגורים שלכם, חדר השינה או חדר הרחצה למשהו אחר, עיצוב יוקרתי יותר, חם יותר שיהפוך את הבית למזמין משפחתי, כזה שיגרום לכם לרצות לחזור הביתה וליצור תחושה של ביתיות אמיתית ולא סתם עוד ארבע קירות סטנדרטיים ומעוררי פיהוק.

חיפוי קירות הכניסה עם בריקים בהירים, אבל מה אפשר לעשות? כמה כבר אפשר לשנות בקיר אחד פשוט? אצלנו באבן אלבר אין מושג כזה! רציתם עיצוב פנים יוקרתי ומקורי? אצלנו תוכלו לקבל מענה לכל חלום וכל בית, אבל איך בוחרים את העיצוב המתאים ביותר על פני כל כך הרבה סגנונות ואפשרויות?

חיפוי בסגנון רומנטי - פרובנס

חיפוי הפרובנס, הוא סגנון הלקוח מעולם העיצוב הכפרי האנגלי. עיצוב הפרובנס, מאופיין בעיצוב רומנטי בקווים רכים ובהירים. גוונים הנעים בין הגוונים האפרפרים לגוונים הלבנים. זהו עיצוב המתאים במיוחד לחובבי הז'אנר הזה, כלומר, חובבי העיצוב הנקי המעוניינים להעניק לביתם מראה יוקרתי ולא שגרתי של הקיר החשוף, אך עדיין להיצמד לקו המודרני. עיצוב זה, מעבר לטעם האישי מתאים לבתים גדולים, וכך גם לבתים קטנים. הגוונים  הבהירים של הפרובנס, יוצרים אשליה של חלל גדול  ומרווח יותר, גם בדירות, בתים וחדרים קטנים יחסית.

בריקים עתיקים מפרוק לחיפוי קירות החצר - בריקים בסגנון חם וכפרי קלאסי

לעומת סגנון הפרובנס, הסגנון הנ"ל שמור לאלה מכם המעדיפים דווקא את הסגנון הנוסטלגי והכפרי הקלאסי. העיצוב הזה מאופיין בצבעים כהים יותר, בגוונים חום, גוונים אדום, מהגוני, גוונים אגוזיים ודומיהם. העיצוב הזה יתאים בעיקר לבתים גדולים, מאחר שבשונה מהפרובנס הבהיר,  הגוונים ה"כפריים" הכהים יוצרים אשליה הפוכה של הקטנת החלל.

פרט נוסף שחשוב לדעת, לפני בחירת הבריקים הכהים הוא אלמנט "ההחשכה" שלהם. פרמטר זה כדאי לקחת בחשבון, בייחוד כאשר המושא העיצוב הוא חדר המגורים (הסלון). במידה והחדר פונה לכיוון אור טבעי ומושפע מהתאורה הטבעית של השמש, במשך רוב שעות היום העיצוב יהווה השפעה חיובית ברחבי החלל, כתוצאה מהתאורה הטבעית של החדר מלבד התאורה המלאכותית (גופי תאורה מרכזיים ומשניים). באם החדר הוא בעל נתונים חשוכים מלכתחילה, ההמלצה תהיה לעצב בצבעים בהירים יותר. אדריכל מנוסה ומקצועי, ידע להתאים לכם את העיצוב הקרוב ביותר לרצונות שלכם, בהתאם לנתונים ההתחלתיים של הדירה/הבית/העסק.

כמה קירות מומלץ לחפות בעת חיפוי בריקים בבית?

בריקים לחיפוי קירות פנימיים, מומלץ לעצב קיר אחד או שניים לכל היותר במידה ומדובר בבית כדי ליצור קונטרה בין יתר הקירות ולאפשר לעיצוב הייחודי של הבריקים לבלוט, במיוחד כאשר מדובר בעיצובים כפריים, המאופיינים בבריקים כהים יותר. זקוקים לייעוץ בחירת בריקים לעיצוב הבית, העסק, הדירה או כל מוסד או מבנה אחר? אבן אל-בר, החברה האדריכלית הוותיקה והמנוסה בארץ תיתן לכם את כל המידע הפורט והייעוץ האישי להגשמת החלום העיצוב שלכם ויצירת הקונספט העיצוב עליו אתם חולמים.

  • בחירת בריקים לחיפוי קיר
  • בריקים לחיפוי קירות
  • אבני חיפוי לבית