בריקים לחיפוי קירות אמבטיה

חיפוי קירות אמבטיה

עיצוב יוקרתי לחדר האמבטיה במחיר משתלם: אחד החללים האינטימיים, בו אנו מוצאים קצת שקט ורוגע ולו לכמה שניות לעצמנו, ללא הרעש של העולם החיצון, הרעש של הבית, הילדים, העבודה הוא תפס את מקומו דווקא בחדר האמבטיה. חדרי האמבטיה המודרניים הפכו למושקעים יותר ויוצר ולא בכדי ניתן למצוא דירות בהן חדרי האמבטיה שקולים לכניסה לתוך חדר תפנוקים מרווח. בין העקרונות החשובים ביותר בעת עיצוב חדרי האמבטיה, נמצא דווקא אלמנט החיפוי והריצוף, וזאת, מאחר שחדר זה איננו חלל יבש כמו רוב חדרי הבית או הדירה. נוזלים ולחות  החודרים אל אזור הריצוף עשויים להזיק לחיפוי וליצור אבנית שקשה מאוד להפטר ממנה. אבני ריצוף בחדר האמבטיה משפיעות גם על בידוד חדר  האמבטיה מהחדרים החיצוניים וניתנים אפילו לעיצוב כגורם המבודד רעשים.

עיצוב חדר האמבטיה

מה, אי אפשר לבקש קצת שקט בבית הזה כשמתקלחים: עיצוב שטרם נראה בחדר המקלחת - עיצוב יוקרתי ומלכותי: אתם מוזמנים להיכנס לתחושה ואווירה של רוגע, מלכותיות אמיתית ותחושה של פינוק יוקרתי במיוחד, אווירה של חמאם יוקרתי.... אצלכם באמבטיה. המים שוצפים והסבון הריחני ממלא את כל חלל חדר האמבטיה ותחושת החמימות הדומיננטית של חיפוי האבן במקלחת מוסיפים לתחושת הפינוק הייחודי בכל פעם מחדש. עיצוב באמצעות חיפוי בריקים לחדר האמבטיה יוצרים אווירה רומנטית ומלכותית, שומר על חום החלל ומעניק לכם "קצת שקט" ונינוחות בסוף היום.

העבודה עם בריקים לחיפוי חדר האמבטיה, מותאמת לאלה המעוניינים בעיצוב שונה ומשתנה בחלקים שונים של חללי הבית והמעוניינים בתדמיתנות וסטיילינג ביתי מסוגנן ושונה, להעניק לאורחי הבית סיבה להתפעל ולבני הבית תחושה של פינוק אמיתי בכל פעם מחדש. מי אמר שחייבים לצאת מהבית – החמאם מגיע אליכם הביתה!

בריקים לחדרי אמבטיה - תשכחו מחומרי ניקוי וכתמים על הקירות!

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בתחום העיצוב באמצעות בריקים לחדרי אמבטיה, הוא האיכות  והעמידות שלהם, בפני לכלוך וכתמים הנוצרים בדרך כלל על חומרי חיפוי קירות באמבטיות העשויים בדרך כלל מקרמיקה. אותם כתמים עקשניים אותם ניתן לראות בפינות ואזורים שונים על קירות חדר האמבטיה נוצרים כתוצאה מחדירת לחות הנגמרת בדרך כלל בהשפעתם של האדים. הבריקים עמידים במיוחד בפני כתמים אלה מאחר ועשויים מחומרים מחוספסים יותר מאלה של הקרמיקה והשיש ולכן דוחים כתמי רטיבות ולחות. בריקים לחדר האמבטיה מותאמים במיוחד לחדרים לחים כמו אלה. ניתן לראות בתי מלון ומרכזי ספא רבים, העושים שימוש בעיצוב זה באזורים הלחים שלהם, בזכות התרומה לעיצוב הדרמטי והוינטג'י ושימור המראה האסטטי, לתקופת חיים שלמה!

יתרון משמעותי נוסף בתחום הבריקים, הוא באפשרות בחירת הסגנונות והגוונים המגוונת המותאמת לצורך לתקציב ולטעם העיצובי של הלקוח, העיצוב באמצעות בריקים לחדר האמבטיה אינו מוגבל בגודל או גוון. עיצוב זה ניתן לראות בבתים פרטיים רבים, מרכזי ספא, בתי מלון ומרכזי נופש. עיצוב חסכוני זה, בעל מראה יוקרתי מהווה תמורה מלאה להשקעה והנאה לאורך זמן רב.