בריקים להדבקה

בריקים להדבקה

כאשר אנו נכנסים לגור בבית חדש או כשאנו מחליטים לשפץ את זה הקיים, ישנם אין ספור רעיונות לעיצוב הבית, ואכן עניין זה עלול להיות לא מעט מבלבל.

אולם בכל הקשור לחיפוי קירות, אין מה לחשוב יותר מידי, בריקים להדבקה הם הצעקה האחרונה ולא בכדי. הם מרשימים למראה, ניתן למצוא אותם בשפע צבעים, דגמים, עיצובים וסגנונות, ובנוסף הם מגנים על הקירות מפני מפגעים שונים. אין ספק כי כל חלל בו קירות מחופים בבריקים, יעטה מעליו מראה ייחודי משלו.

בריקים להדבקה

מה כה מיוחד בבריקים?

בריקים להדבקה מאפשרים לעצב את חללי הבית השונים בדרך מקורית ויצירתית, ולא רק זאת, הם נחשבים כיום לטרנד אופנתי לוהט בעולם העיצוב, אלגנטיים ויוקרתיים למראה.

כיום ניתן למצוא שפע רב של דגמי בריקים להדבקה בגוונים מרשימים ביותר, העשויים מחומרי גלם שונים וחשוב ביותר להתאימם לסגנון העיצובי השלט בבית.

אם נדמה לכם כי יהיה זה מסובך מידי בעבורכם לבחור בהם לבד, תמיד תוכלו להיעזר בשרותיו של מעצב פנים. אין ספק כי הבריקים יוצרים בכל בית בו הם נמצאים, אווירה לא פחות ממושלמת.

חיפוי רצפות דקורטיבי

אם החלטתם לרצף את רצפת הבית, ריצוף אבן הוא בהחלט אחד המרשימים ביותר. כאשר מחפים את הרצפות באמצעות אבן טבעית, המראה המתקבל הוא מרשים ויוקרתי. במקרה וחשבתם לרגע שחיפוי רצפות עם אבן טבעית איננו פרקטי, אזי טעות בידיכם. לא רק שחיפוי מסוג זה הוא בעל מראה יוקרתי ואלגנטי, הוא חזק מאוד, וזאת למשל בהשוואה לחיפוי רצפות באמצעות קרמיקה.  והיה ואבן נפגמת או נשחקת, תמיד יש מה לעשות בנידון, אפשר ללטשה ולשייפה, ואין שום צורך להתחיל להחליף רצפות. זאת ועוד, והיה ואתם מודאגים בכל הקשור לניקוי חיפוי רצפות אבן, אל חשש. ההמלצה החמה היא לבחור באבנים אשר זה לא מכבר עברו הליך של ליטוש ובגימור מבריק, מה שתורם רבות למראה נקי של הרצפות. יש לנקות את החיפוי באמצעות מים וחומר ניקוי ייעודי.

משטחי חוץ

והיה ואתם מתכננים לחפות קירות חיצוניים, אזי חיפוי אבן חוץ הינו המומלץ ביותר כיום. את הקירות ניתן לחפות באמצעות בריקים העשויים מאבן טבעית, לבריקים הללו יתרונות מרובים. למעט מראם האסתטי והמרשים, הם עמידים ביותר בפני תנאי מזג אוויר משתנים, וכך גם נתונים פחות לבלאי ולשחיקה, ומגנים היטב על הקירות. כמו כן, כאשר מחפים קירות חוץ באבן, נוצר בידוד טוב יותר, כך שבימות החורף פחות קר בבית ואילו בימות הקיץ הוא איננו לוהט, הזדמנות מצוינת לחסוך גם בהוצאות החשמל.

זאת ועוד, קל ופשוט לתחזק ריצוף אבן, עם השנים, המראה רק הולך ומשתבח, וכמובן שריצוף אבן בשל חוזקו ועמידותו, ישמש אתכם למשך שנים רבות. מכיוון שמקורן של אבני הריצוף הוא מהטבע, אפשרויות הבחירה הן מרובות. קיימים בריקים בגוונים שונים, סגנונות, דוגמאות, ויש לבחור אותם כך שהם יתאימו לאופי המקום בו הם נמצאים, על מנת ליצור את האווירה הנכונה ותחושה של זרימה.