כיצד נבחר אבני חיפוי לעיצוב הבית

כיצד נבחר אבני חיפוי לעיצוב הבית

אבני חיפוי מעוצבות לבית

אכן קיימים סוגים שונים של אבני חיפוי בעולם האדריכלות והבנייה.

באמצעות התכנון וההתאמה הנכונים ללקוח הספציפי ניתן לצאת מהתסבוכת והבלבול הזה תוך זמן קצר בלבד אפילו בשלב הבנייה והעיצוב ההתחלתיים עוד ברמת הסקיצה של הבית! לא מאמינים? אנחנו באבן אל בר, המומחים לחיפויים, בריקים, עיצוב פנים ועיצוב חוץ מתמחים בפתרון קשיים אלה בדיוק. תוך מפגש בודד, אנחנו יודעים להתאים כמה סגנונות המתאימים ללקוח הסופי. אז איך מתחילים? ממש כמו שמתחיל כל תהליך בנייה, מהתוכניות והיסודות, אבן אחרי אבן, לבנה אחר לבנה. אבל כיצד תדעו מהו סגנון אבני חיפוי פנים ואבני חיפוי חוץ המתאים לכם?

האם אתם אנשים סולידיים או דווקא בראש של רטרו?

במידה ואתם אנשים סולידיים, המעדיפים את הקו הנקי והמינימליסטי, סגנון האבן הטבעית ללא שילוב או בשילוב קל של בריקים עשוי להתאים לכם. הגוון שיתאים לכם הוא הגוון הבהיר, גוון הכולל סוגים שונים גם הוא אך בעזרת בחירת שלושה גוונים וצמצום אפשרויות מהיר יחסית ניתן לפגוע במטרה, באופן מהיר ומדויק. האבן הטבעית מאופיינת בעיצוב ייחודי בזכות האה-סימטריות שלה, אך בדרך כלל, מגיעה בגוון אחיד בזכות אלמנט העיצוב הבלתי מעובד לכאורה. סגנון זה מתאים במיוחד לאלה מכם, המעדיפים את אותו סגנון סולידי ולא אוהבים אפליקציה, נוצצים וקישוטים למיניהם.

עיצוב באמצעות חיפוי אבן

באם אתם בראש של רטרו או נוסטלגיה, תעדיפו דווקא את עיצוב הבריקים הדומיננטי יותר המחזיר אותנו לתקופות הרומנטיות העתיקות ומשוות לבית מראה של פעם, אל מול המראה העתיק ה"כבד", ניתן למצוא גם את עיצוב הבריקים בגוונים רכים וקלילים יותר למי שמעוניין בעיצוב מודרני בעל נגיעה קלה ברטרו-שיק.

מהי המטרה שלכם בעת עיצוב הפנים בבית?

על אף ששאלה זו עשויה להישמע מוזרה מעט והתשובה אליה יחסית ברורה (מה זאת אומרת מהי המטרה? עיצוב יפה, לא?), לכל אחד מאיתנו מטרה וראייה שונה על האווירה והנראות של פנים הבית, חלקנו נרצה להעניק לבית מראה כפרי ומשפחתי והאחרים ירצו להתהדר דווקא בסגנון יוקרתי ונוצץ, עיצוב קר ומוזיאוני או עיצוב "בקתתי" משהו, בעת השיחה בנוגע לעיצוב הפנים, ואפילו לפני, רשמו לעצמכם את אותן הנקודות אשר חשוב לכם לראות בבית והאווירה, אותה אתם מצפים שהבית, החדר או חלל בנפרד ישדרו לכם בפרט ולבאי ואורחי הבית בכלל.

ההמלצה שלנו: סיעור מוחות משפחתי, אל תפחדו לדמיין ולחלום, התפקיד של אדריכל הפנים שלכם הוא לעשות סדר במחשבות ובתוכניות ולהפוך אותן למציאותיות, יעילות וכמובן כאלה שישאו חן בעינכם בעת ובעונה אחת.

עיצוב פנים עם אבני משולבות

האם אתם מתכננים גינה מטופחת או חצר מרווחת או שניהם גם יחד?

גם בעת תכנון השטח החיצוני, כלומר החצר או הגינה יש לקחת בחשבון אבני חיפוי לגינה. חשיבות אבני חיפוי לגינה הוא גדול מאחר ונותן נופך ואופי אישי לגינה או לחצר בהתאם לתכנון העתידי של החלל החיצוני של הבית. אבני חיפוי לגינה ניתן לקבל גם מאבן טבעית, אבני בריקים או אבנים משולבות בהתאם לטעם האישי והסגנון האישי שלכם.

אבן אל-בר העוסקת בעיצוב פנים וחוץ בתחום החיפוי לסוגיו השונים, מעניקה ייעוץ אישי בהתאמה אישית, תוך שימת דגש על ציפיות הלקוח והסבר כלל הפרמטרים וההשלכות אל מול אפשרויות העיצוב השונות.

אנו מובילים פרויקטים בקנה מידה בגדלים משתנים ומסוגלים לראות את התוצאה הסופית עוד לפני הרישום הראשון!

קרדיט על התמונות: Angie Garrett, Jeremy Levine