טופו מעורב

אבן טופו מעורב

אבן טופו מעורב הינו דגם שייחודי לאבן אל בר, בדגם זה אנו משלבים מספר דגמים של אבני טופו בגוונים שונים וטקסטורות. 

אבן טופו, זאת אבן שנוצרה מפעילות געשית, גווני הטופו נעים מגוונים כהים של טופו אפור שחור עד גוונים בהירים של אפור ירקרק. בדגם זה משולבים אבני הטופו בהרמוניה ובצבעוניות מתונה משתלבים זה בזה לפי בחירת הלקוח, ניתן לשלוט במינונים של הגוונים והטקסטורות.

אבני הטופו הן טבעיות ומקורם מאיטליה, אנו באבן אל בר עובדים עם מספר מחצבות באיטליה ובמפעלנו מעבדים את החומרים ויוצרים דגם שהוא מורכב מכל אבני הטופו ויוצרים הרמוניה שמתחברת ויוצרת דגם שהוא יצירה של ממש ומשדרג את המראה הייחודי בצבעוניות זורמת ועוצרת נשימה. 

אבני הטופו הן לא עוד טרנד המאפיין מגמה אופנתית היום ולא תהיה רלוונטית לימים אחרים. אבן הטופו תמיד עדכנית בסגנון עיצובי שתמיד רלוונטי ועכשווי. 

יישום והמלצות להדבקה

אבן הטופו מעצם אופייה אבן טבעית שנחצבת ממעקי האדמה ובהיותה נקבובית בחציבתה מכילה חול, בכדי להדביק אותה בצורה נכונה חשוב מאוד לשטוף במים זורמים את אריחי האבן מכל שאריות החול והאבק. חשוב לנקות אותה באופן יסודי כדי שחומרי ההדבקה יתחברו לאבן ולא לשאריות האבק שנמצאות על האבן באופן טבעי ובעצם שטיפת האבן חושף את הנקבוביות שבאבן ומגלה את יופייה הייחודי. באבן אל-בר תקבלו מפרט מומלץ לעבודה עם האבן טופו כדי לקבל תוצאה סופית מדהימה. 

באבן אל- בר אבני טופו במגוון צבעים וטקסטורות לעיצוב הבית, לקירות חוץ ופנים, בניית גדרות, ריצוף, שבילים, בנית מנגלים, תיחום גינות ועוד. כל האבנים אצלנו במלאי זמין ועכשווי, תוכלו להתרשם מהמבחר הענק של סוגי האבנים בתצוגה המרהיבה הבנויה על כל סוגיה. 

יש לכם שאלות בנוגע לחיפוי עם אבני טופו? או באופן כללי על אבני חיפוי, פנו אלינו לאבן אל-בר. קבלו ייעוץ והכוונה, מאנשי מקצוע מטעמינו שיובילו אתכם בדיוק לאבן החיפוי המתאימה לכם ביותר כדי לממש את החלום העיצובי שלכם. 

צרו קשר עוד היום ותוכלו להתרשם ממלאי האבנים המגוון שלנו!