טופו כהה

אבן טופו כהה 

אבן טופו כהה היא אבן וולקנית שמקורה באיטליה. האבן שימשה בעת העתיקה כחומר בניה ראשון ששימש את הרומאים כחומר מקומי וזמין.

מהם השימושים לאבן טופו?

אבן טופו כהה היא אבן טבעית בגוונים בהירים של חום שוקולד, מרקם האבן הוא נקבובי שמשדר עוצמה ומחבר אותנו לטבע. אבן הטופו מתאימה לכל מי שרוצה לשדרג את הבית במראה נעים חם ועוטף לחיפוי קירות חוץ או לעיצוב הקירות בתוך הבית. בעזרת האבן במראה הייחודי שלה ניתן ליצור אוירה שמשליכה על כל הנראות של הבית, קובעת את אופיו של החלל בו היא נמצאת ומשתלבת באופן הרמוני עם כל האלמנטים השונים בחלל ונותנת את הטון באופן כללי. אבן טופו מתאימה גם לבניית גדרות, ריצוף שבילים ודרכי גישה, חיפוי/בנייה עמודים,מדרגות, בניית עמדת מנגל ועוד הרבה שימושים, כיד הדמיון וחלום עצובי שלכם. 

יישום והמלצות להדבקה

אבן הטופו מעצם אופייה אבן טבעית שנחצבת ממעקי האדמה ובהיותה נקבובית בחציבתה מכילה חול, בכדי להדביק אותה בצורה נכונה חשוב מאוד לשטוף במים זורמים את אריחי האבן מכל שאריות החול והאבק. חשוב לנקות אותה באופן יסודי כדי שחומרי ההדבקה יתחברו לאבן ולא לשאריות האבק שנמצאות על האבן באופן טבעי ובעצם שטיפת האבן חושף את הנקבוביות שבאבן ומגלה את יופייה הייחודי. באבן אל-בר תקבלו מפרט מומלץ לעבודה עם האבן טופו כדי לקבל תוצאה סופית מדהימה. 

למה לקנות אבן טופו באבן אל-בר ? 

באבן אל-בר קונים ישירות מהיבואנים, ניתן למצוא מבחר של גוונים וטקסטורות של אבן הטופו, כדאי לקנות מהמקצוענים, גם יבואנים וגם מפעל שנותן שירותי חיתוך לפי בקשת הלקוח.

דבר חשוב נוסף באבן אל-בר ניסיון רב של עבודה באבן טבעית בבריקים ובאבן הטופו בפרט.

צרו קשר עוד היום ותוכלו להתרשם ממלאי האבנים המגוון שלנו!