טופו בהיר

אבן טופו בהיר

בבחירת אבן לחיפוי קירות חשוב לנו שהחיפוי יהיה הרמוני עם הסביבה ושהחיבור יהיה טבעי ושיהיה ערך מוסף לבחירה שלנו.

אנחנו צריכים לשאול את עצמנו איזה אווירה אנו רוצים ליצור, מה אופיו של הבית בו נגור, מה הסגנון, היופי והצורה שאנחנו הולכים להלביש על הבית. בבחירה באבן טופו בהיר, אנחנו מכניסים את הטבע הביתה, היופי המרהיב של האבן נותן תחושה של חמימות, נעימות וחיבור לסביבה, הגוונים מתאימים לאקלים של ארצנו, אבן הטופו הבהיר משדר עוצמה וחיבור לטבע. 

אבן הטופו הבהיר, היא אבן וולקנית שאנו מייבאים מאיטליה, גווניה הם אפור ירקרק בהיר , והטקסטורה נקבובית במראה מאוד מיוחד, החירור באבן הוא עדין ואחיד יחסית לשאר סוגי הטופו. בעזרת עיצוב קירות באבן טופו בהיר ניתן להגיע לתוצאות מרשימות של חיפוי לא סטנדרטי ומיוחד ביותר. 

מהם השימושים לאבן טופו בהיר? 

לאבן הטופו שימושים רבים, הן לחיפוי ומעטפת הבית באבן טופו טבעית. חיפוי קירות כאלמנט קישוטי בתוך חלל הבית בקירות מרכזיים וכן לעמודים, גדרות אבן, אדניות, ריצוף, מדרגות, שבילים, בניה של קירות וכל רעיון עיצובי שעולה בדעתכם או חלום עיצובי שלכם. 

יישום והמלצות להדבקה

אבן הטופו מעצם אופייה אבן טבעית שנחצבת ממעקי האדמה ובהיותה נקבובית בחציבתה מכילה חול, בכדי להדביק אותה בצורה נכונה חשוב מאוד לשטוף במים זורמים את אריחי האבן מכל שאריות החול והאבק . חשוב לנקות אותה באופן יסודי כדי שחומרי ההדבקה יתחברו לאבן ולא לשאריות האבק שנמצאות על האבן באופן טבעי ובעצם שטיפת האבן חושף את הנקבוביות שבאבן ומגלה את יופייה הייחודי. באבן אל-בר תקבלו מפרט מומלץ עם הנחיות עבודה עם האבן טופו כדי לקבל תוצאה סופית מדהימה. 

אבן אל-בר תצוגת אבן טופו

במפעלנו תצוגה מרהיבה של אבני טופו, אבן טבעית, ריצופי חוץ, חיפויים שונים וכמובן מבחר גדול של בריקים, הכול במלאי זמין ועכשיו.אתם מוזמנים אלינו להתרשמות וקניית אבנים מדהימות מכל רחבי העולם במחירים ללא פערי תיווך.  

למה כדאי לקנות באבן אל-בר אבני טופו?

אבן אל-בר יבואנית של אבני טופו ואבן טבעית מכל רחבי העולם. אנו מפעל שמעבד אבנים מנסר ומסגנן אבנים לפי צורכי הלקוח. 

צרו קשר עוד היום ותוכלו להתרשם ממלאי האבנים המגוון שלנו!