טופו אפור שחור

אבן טופו שחור

בחירה באבן טופו בביתכם לא יהיה ניתן להתעלם מהדומיננטיות שהאבן מעניקה, מהחיבור לטבע ולחום שהיא יוצרת.

בכל מקום שתחליטו לעצב באבן טופו תקבלו ערך מוסף של יוקרה ועוצמה שהאבן משרה על חלל הבית. בקירות חיצוניים האבן מרשימה ומושכת תשומת לב רבה.

אבן הטופו (TUFO) אפור שחור היא סלע טבעי מהמם ביופיו , עם מירקם וטקסטורה נקבובי בגוונים של אפור ושחור, הכהה ביותר בסדרת הטופו.

אבן טופו אפור שחור מקור האבן. אבן הטופו היא סלע וולקני מיוחד ומרשים ביופיו שנוצר מהתפרצות געשית . אבן הטופו נחצבת במחצבות באיטליה במידות של רוחב 37 ס"מ גובה 25 ס"מ עובי 11 ס"מ. את חומר הגלם ניתן לחתוך למידות שונות בהתאם לבקשת הלקוח. 

למה משמשת אבן הטופו? 

אבן הטופו משמשת לעיצוב קירות חיצוניים של הבית חיפוי קירות דקורטיביים בחלל הפנימי מתאימה לריצוף חוץ, בניית אדניות, ריצוף שבילים, תיחום שטחי גינה, בניית גדרות, בניית עמודי אבן,מדרגות חוץ ועוד.

יישום והמלצות להדבקה

אבן הטופו מעצם אופייה אבן טבעית שנחצבת ממעקי האדמה ובהיותה נקבובית בחציבתה מכילה חול, בכדי להדביק אותה בצורה נכונה חשוב מאוד לשטוף במים זורמים את אריחי האבן מכל שאריות החול והאבק . חשוב לנקות אותה באופן יסודי כדי שחומרי ההדבקה יתחברו לאבן ולא לשאריות האבק שנמצאות על האבן באופן טבעי ובעצם שטיפת האבן חושף את הנקבוביות שבאבן ומגלה את יופייה הייחודי. באבן אל-בר תקבלו מפרט מומלץ לעבודה עם האבן טופו כדי לקבל תוצאה סופית מדהימה. 

אבן אל-בר אבן טופו 

אבן אל-בר מייבאת אבני טופו במגוון טקסטורות וצבעים מזה שנים רבות, במפעלינו יש תצוגה בנויה ומרשימה ומלאי זמין. במפעלנו תקבל שירות חיתוך ועיבוד אבנים טבעיות ובפרט אבן טופו על כל גווניו. אתם מוזמנים אלינו להתרשם ולקנות אבנים ללא פערי תיווך. 

צרו קשר עוד היום ותוכלו להתרשם ממלאי האבנים המגוון שלנו!