התקשרו עכשיו

אבן כורכר

מחפש הצעת מחיר לאבן כורכר?

רוצים לדעת עוד? מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם תוך זמן קצר:

אבן כורכר היא אבן חול גירית המצויה באזור מישור החוף. בעבר שמשה אבן הכורכר כאבן לבניה בה השתמשו המקומיים לבניית בתיהם ומבצריהם. עדות לכך ניתן לראות בערים הסמוכות לאורך חופי ישראל.

שרידים ומבנים הבנויים מאבן כורכר כמו ביפו, עכו העתיקה, קיסריה, אשדוד, אשקלון. כיום האבן לא משמשת לבנייה כמו בעבר אלא אם כן זה לצורך שימור מבנים ושחזור. בבנייה המודרנית משתמשים באבן כורכר לחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים, ריצוף חוץ, עמודים, ספי חלון, בריכות שחיה.

אבן אל בר – מפעל מוביל בעיבוד וניסור של אבני כורכר משלב הכרייה מהמחצבה בצפון הארץ עד לייצור המוצר הסופי ולשיווק ללקוח.

לאבן כורכר מבחר מגוון של טקסטורות וצבעים אבן כורכר צפופה, אבן כורכר מחוררת. הגוון של האבן הוא בהיר בגוון של חול ים. ניתן לקבל גם בגוון של כורכר אדום. אבן זו נחשבת לאבן בסיסית בעולם העיצוב בארצישראלי, בזכות יופייה ושושיותה בנוף האדריכאלי בארץ ישראל.

עיצוב ביתכם באבן כורכר

בחרתם לחפות באבן כורכר? ניתן לבחור עיבוד באבן בהתאם לסגנון והאופי של הבית. בבתים מודרניים מומלץ חפוי אבן כורכר מנוסרת. בתים בסגנון כפרי, עתיק ניתן לרצף באבן כורכר בסיתות טובזה, בפוגות רחבות או בבריקים מכובסים מאבן כורכר המקנים מראה מיושן.

לקירות דקורטיבים בתוך הבית, במראה לא אחיד ניתן לחפות באבן כורכר מנוסרת בגדלים משתנים בשילוב אבני טובזה או לקירות מאחורי אח/קמין עמודים מחוץ לבית או עמודים פנימיים, ריצופי חוץ או ריצוף סביב בריכות באבן כורכר שמונעת החלקה.

יש לכם רעיונות עיצוביים למימוש באמצעות אבן כורכר? הגעתם למקום הנכון. אנחנו כאן כדי להגשים לכם אותם.